Hulakula Rozrywkowe Centrum Miasta – jedna z największych przestrzeni rozrywkowych w stolicy – teraz poszerza się o część zewnętrzną – letni ogródek z restauracją i ogólnodostępnym, bezpłatnym placem zabaw, tworząc Letnią Strefę Rodzinnej Rozrywki. Wielkie otwarcie z tysiącem animacji, w tym warsztatami kulinarnymi z laureatem Masterchef – Mateuszem Zielonką, już 19–20 maja.

W Letniej Strefie Rodzinnej Rozrywki Hulakulabędzie wszystko, czego potrzeba, żeby w słoneczne dni wypocząć i zabawić się z dziećmi na świeżym powietrzu. Będą atrakcje i będą też gwiazdy – swoją obecność już zapowiedzieli Maja Hyży i Piotr Zelt. Jak zapewniają organizatorzy: „Będą warsztaty kulinarne, podczas których pod okiem zwycięzcy VI edycji Masterchefa – Mateusza Zielonki, będzie można spróbować swoich sił w roli kucharza. Odbędą się zajęcia piłkarskie z profesjonalnymi trenerami i zapisy do szkółek Legii. Zorganizujemy też wspólne sadzenie roślin i dowiemy się, jak dbać o to, by pięknie rosły. Do tego mnóstwo konkursów i zabaw dla całych rodzin, a także plac zabaw, trampolina, miniboisko piłkarskie, dmuchańce i – oczywiście – dobra muzyka.”

I najlepsze: wszystkie atrakcje są bezpłatne!

Program wydarzenia

Sobota, 19.05.2018 r.:
12:00 – odsłonięcie plakatu wykonanego przez dzieci goszczące na placach zabaw Hulakula;
13:00–17:00 – Akademia Młodego Kucharza, którą poprowadzi Mateusz Zielonka, zwycięzca VI edycji programu Masterchef;
12:00–17:00 – zajęcia piłkarskiez trenerami Legia Soccer Schools; sprawdź swoje umiejętności i zapisz się na treningi w Legii.

Niedziela, 20.05.2018 r.:
13:00–17:00 – Akademia Małego Ogrodnika; będziemy sadzić papryczkę chili, pomidorki i bazylię, a także poznamy sekrety opieki nad roślinami;
12:00–17:00 – zajęcia piłkarskie z trenerami Legia Soccer Schools; sprawdź swoje umiejętności i zapisz się na treningi w Legii.

Ilość miejsc na warsztatach ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia do udziału w poszczególnych warsztatach można dokonywać od godziny 12:00 danego dnia w recepcji Hulakula – Rozrywkowego Centrum Miasta.

https://www.facebook.com/events/2179609675384274/

www.hulakula.com.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.