Hulakula – Rozrywkowe Centrum Miasta – to wyjątkowe miejsce na imprezowej mapie Warszawy. Nowa siedziba na Pradze Północ, tuż obok Mostu Gdańskiego zwraca uwagę przede wszystkim świetnie zorganizowaną przestrzenią rozrywkową. Tu praktycznie każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku czy upodobań.

Nowa Hulakula to nie tylko nowoczesne tory bowlingowe, z których słynie, czy stoły bilardowe, ale także duże i bezpieczne place zabaw – usytuowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnętrz – dwie sale klubowe, restauracja z letnim ogródkiem, najdłuższy w stolicy, 40-metrowy bar i bogaty program, który każdego dnia oferuje gościom inne zajęcia: od bezpłatnych kursów tańca, przez imprezy klubowe, po koncerty największych gwiazd.

Na przyjęcie, urodziny, biznesowy lunch

Jednak mało kto wie, że Hulakula – to także wyjątkowa przestrzeń do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń. Każdy, kto choć raz zmierzył się z wyzwaniem organizacji imprezy, zdaje sobie sprawę, że kluczową kwestią jest wybór miejsca, które może albo stworzyć wiele problemów, albo je rozwiązać.

Nowa siedziba została zaprojektowana tak, aby ułatwić organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń, jednocześnie zapewniając wiele różnych możliwości. Niezależnie, czy szukasz miejsca na urodziny dla 5-latki, biznesowy lunch, konferencję prasową czy imprezę integracyjną dla dwóch tysięcy osób – Hulakula zawsze zaoferuje ci dobre rozwiązanie. Plastyczna, multifunkcjonalna przestrzeń daje możliwości zorganizowania zarówno kameralnego spotkania, jak i dużej imprezy klubowej na dwóch nowoczesnych parkietach i trzech scenach, w tym jednej zewnętrznej, zaaranżowanej w letnim ogródku.

Bogate zaplecze techniczne umożliwia oświetlenie i nagłośnienie praktycznie każdego wydarzenia, bez konieczności budowania skomplikowanych i drogich instalacji. Niezależnie, czy chcesz zorganizować koncert gwiazdy, pokaz mody, walkę bokserską czy niezapomniane wesele – ekipa Hulakula na pewno znajdzie dla ciebie odpowiednie rozwiązanie.

www.hulakula.com.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.