Tegoroczną majówkę w Hulakula zaczynamy imprezą Maja Hyży: Live Act | DJ set. Ta bezpretensjonalna artystka wystąpi już w piątek 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta.

Jej kariera muzyczna nabrała rozpędu dopiero dzięki udziałowi w III edycji programu X-Factor, choć muzyka towarzyszyła Mai od dzieciństwa: zaczynając od Kołobrzegu, skąd pochodzi i gdzie wychowywała się, przez studenckie lata spędzone w Poznaniu, aż po Warszawę, gdzie obecnie mieszka.

Udział w telewizyjnym programie okazał się strzałem w dziesiątkę. Zdobyła uznanie nie tylko jurorów, ale przede wszystkim publiczności. Dała poznać się jako utalentowana, mocno stąpająca po ziemi, a przy tym pełna pozytywnej energii dziewczyna obdarzona wyjątkową barwą i charakterystyczną głębią głosu.

W marcu 2015 roku ukazał się jej debiutancki album „W chmurach” i już w pierwszym tygodniu sprzedaży dotarła na szczyt zestawienia Top 10 serwisu Deezer. Melodyjne utwory w nowoczesnych, elektronicznych aranżacjach zostały przygotowane przez Piotra Siejkę– producenta muzycznego, odpowiedzialnego za płyty takich artystów jak m.in. Edyta Górniak, Kasia Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny czy Lanberry.

Maja na swoim koncie ma występy na najważniejszych scenach muzycznych w Polsce. Pojawiała się m.in. na Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu, a także supportowała międzynarodową gwiazdę soulu i R&B Macy Gray podczas jej warszawskiego koncertu w Stodole.W marcu 2017 r. Maja podpisała kontrakt fonograficzny z największą międzynarodową wytwórnią – Universal Music Poland, a w tym roku zaprezentowała swój najnowszy singiel – „Błysk”, który zakwalifikował się do polskich preselekcji do Eurowizji.

Długo oczekiwany singiel powstał we współpracy m.in. z Lanberry i Piotrem Siejką. Ta pełna energii i uśmiechu kompozycja emanuje ciepłem, radością, miłością i kobiecą siłą.

Jeśli chcesz zobaczyć błysk w oku i uśmiech na twarzy Mai, a przede wszystkim pobawić się przy wyjątkowej muzyce i poczuć pozytywną energię – bądź z nami 27 kwietnia w Hulakula Rozrywkowym Centrum Miasta. 

PATRONAT MEDIALNY: Radio Eska, Informator Stolicy, Koncertomania, kulturalnie.waw.pl, Republika Kobiet, waw4free.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.