Będziecie w pobliżu Ogrodzieńca? Zatrzymajcie się w Hotelu Poziom 511. Osadzony w skale, na najwyższym wzniesieniu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, zachwyca położeniem i designem.

Nowoczesny i minimalistyczny Hotel Poziom 511 wkomponowuje się w otaczającą go przyrodę. Wystarczy moment, by dostrzec charakterystyczne elementy budynku: szkło, drewno, a zamiast ściany… wapienną skałę. To odpowiednie miejsce dla tych, którzy cenią komfort, dobrą kuchnię, szukają ciszy, spokoju i relaksu.

Czym jest Beauty Partner?

beauty partner

„Dr Irena Eris Beauty Partner to projekt skierowany do hoteli 4-ro i 5-cio gwiazdkowych chcących stworzyć idealne SPA. Hotel powinien znajdować się w malowniczych rejonach Polski, posiadać nowoczesne zaplecze a także najwyższą jakość usług, opartą na wiedzy i doświadczeniu personelu. Beauty Partner posiada ofertę zabiegową porównywalną do Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris, ale dopasowaną do potrzeb klientów hotelowych jak również możliwości lokalowych” – wyjaśnia Jolanta Łapińska, dyrektor zarządzająca spółką Kosmetyczne Instytuty Dr Irena Eris.

W Dr Irena Eris Beauty Partner można kompleksowo zadbać o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Luksusowo wyposażone gabinety, relaksująca atmosfera, troskliwa opieka oraz profesjonalizm personelu służą pielęgnacji oraz regeneracji ciała i zmysłów.

beauty partner 511

Autorskie zabiegi

Program autorskich zabiegów wykonywanych w Beauty Partner został stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris Prosystem i gwarantuje indywidualne podejście do  potrzeb każdego rodzaju skóry. W zabiegach wykorzystano trendy nowoczesnej kosmetologii, a ich skuteczność potwierdza współpraca z Centrum Naukowo Badawczym Dr Irena Eris. Wyjątkowym pomieszczeniem w Dr Irena Eris Beauty Partner jest luksusowy VIP room SPA – kilkuosobowy gabinet wyposażony w wygodne łóżka, fotele do masażu, podgrzewane leżaki oraz wanny. Znajduje się tu także specjalnie urządzona przestrzeń – pokój relaksu, gdzie można wyciszyć się przy filiżance świeżo zaparzonej zielonej herbaty.

Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry, co pozwala dokładnie ocenić jej indywidualne potrzeby.

www.poziom511.com

hotel 511

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.