Zaprojektowanie łazienki do łatwych zadań nie należy. Dobór oświetlenia, rozplanowanie sprzętów, kolorystyka, dodatki lista czynności związana z urządzaniem jest przytłaczająca. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na aranżację niewielkiego pokoju kąpielowego, firma przygotowała konkurs Zaplanuj małą łazienkę z Deante

 

lazienki_szkice 

Metamorfoza małej łazienki to twardy orzech do zgryzienia. Aby stworzyć idealne wnętrze należy wcielić się w rolę projektanta, który sprawnie połączy walory estetyczne z funkcjonalnymi. Dlaczego zazwyczaj sprawia nam to tyle trudności?

 

– Największym błędem jest brak planowania. Większość z nas idzie na żywioł„, podejmując decyzje w ostatniej chwili. Często robimy zakupy, korzystając z aktualnych promocji. Wybieramy produkty, nie myśląc o tym, czy zmieszczą się w łazience i czy będą pasować do innych sprzętów. Wiele osób upiera się przy tym, aby przenieść do swojej łazienki aranżację znalezioną w kolorowym magazynie. Jednakże nie zawsze jest to możliwe, przez co finalnie nie spełnia naszych oczekiwań mówi Joanna Sokołowska, projektantka współpracująca z firmą Deante.

lazienki_szkice

Właściciele małych łazienek o powierzchni do 7 mkw., mogą wziąć udział w najnowszym konkursie organizowanym przez markę Deante. Wystarczy wysłać zgłoszenie, zawierające zdjęcia swojej aktualnej łazienki oraz opis wnętrza marzeń wraz z odpowiedzią na pytanie – dlaczego to właśnie Ty powinieneś wygrać? Główną nagrodą jest profesjonalny projekt łazienki, przygotowany przez jedną z architektek wnętrz – Joannę Sokołowską, Magdalenę Nowak lub Danutę Fąk. Dodatkowo, zwycięzcy zostaną nagrodzeni produktami łazienkowymi Deante o wartości 3000 zł (I miejsce), 2000 zł (II miejsce) i 1000 zł (III miejsce).

Konkurs Deante_Zaplanuj maB05 Bazienk19 z Deante

Konkurs jest częścią projektu „Małe łazienki” od Deante. Zgłoszenia należy przesyłać do 31 października. Wszystkie informacje i regulamin są dostępne na stronie: www.deante.pl/male-lazienki.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.