Pamiętacie książkę „Przygody Tomka Sawyera”? Wraca teraz w nowej wersji! Audiobook, który przedstawia losy głównego bohatera, będzie można odsłuchać w dowolnej chwili i dzięki temu lepiej poznać jego życie i liczne przygody.

„Przygody Tomka Sawyera” – audiobook mp3 i poszczególne rozdziały

Powieść, która po raz pierwszy ukazała się w 1876 roku, jest obowiązkową lekturą dla klasy szóstej. Trzeba poznać całość, aby móc zdobyć na języku polskim dobrą ocenę. Ten światowy hit, który napisał Mark Twain, można kupić w wielu księgarniach. Warto jednak postawić na wydanie audio, które dostępne jest pod adresem: https://audioteka.com/pl/audiobook/przygody-tomka-sawyera-storybox. Wchodząc na tę stronę, można wysłuchać darmowego fragmentu, który już staje się zachętą do tego, aby poznać całą opowieść, zaliczaną do jednych z najlepszych lektur szkolnych.

O czym pisze autor Mark Twain w swojej powieści?

Z głównym bohaterem, który stawia czoła każdemu wyzwaniu, będzie można spędzić niejeden dzień. Tomek przeżywa liczne przygody, ale nie zapomina o tym, że w szkole czekają na niego obowiązki. Nie każdy o tym wie, że główny bohater kocha się w szkolnej koleżance – Becky. Większą uwagę przyciągają jednak dramatyczne wydarzenia, które Tomek przeżywa wraz ze swoim najlepszym przyjacielem. Tomek i Huck będą świadkami morderstwa na cmentarzu w nocy!

W małym miasteczku rzadko dochodzi do takich sytuacji, ale im się to akurat przytrafiło i teraz obydwaj będą musieli ukrywać się przed Indianinem Joe, który jest mordercą. O takich przygodach opowiadają między innymi „Przygody Tomka Sawyera”. Audiobook zabiera słuchaczy do miejsc, gdzie wydarzy się jeszcze wiele wciągających młode umysły historii.

Opis przygód Tomka Sawyera

Można spotkać się z komentarzami, że ta książka to jedna z najlepszych propozycji dla młodych ludzi złaknionych przygód. W księgarni można bez trudu otrzymać nowe wydanie z piękną okładką, ale jeżeli ktoś chce, zawsze będzie mógł wszystkiego wysłuchać. Tym bardziej że audiobook z łatwością będzie można pobrać na komputer lub smartfon.

Słuchając, będzie można dowiedzieć się, że Tomek i Becky utknęli w jaskiniach, gdzie odnalazł ich Joe. W pieczarach zostały także odnalezione pieniądze z rabunku. Na szczęście dla młodych bohaterów, Joe umarł z głodu w jaskini. Co dalej stało się z dziećmi i dlaczego stali się bogaczami? Na to pytanie odpowiedź można znaleźć w książce, która ukazuje przygody jednego z najpopularniejszych bohaterów młodego pokolenia wszech czasów.

Przygody Tomka Sawyera – audiobook zawsze i wszędzie

Opinie co do audiobooków są zgodne – są dobre, ponieważ można zawsze ich słuchać. Niezależnie od tego, czy jedzie się autem, autobusem, tramwajem, zawsze będzie można poznać kolejne przygody Tomka Sawyera. Audiobook umożliwia wykonywanie także innych czynności. Nie trzeba skupiać się tylko na książce. Można iść na spacer, posprzątać w domu lub nawet grać w piłkę. Może nie każdy zdaje sobie sprawę, ale słuchanie spokojnego głosu lektora jest w stanie pozytywnie wpłynąć na samopoczucie, a na dodatek redukuje negatywne myślenie. Ważne jest również to, że audiobooki pomagają w rozwijaniu wyobraźni, na co wpływa modulacja głosu lektora oraz efekty dźwiękowe, które towarzyszą najnowszym produkcjom. Do tego wiele osób przyznaje, że wysłuchanie takiej wersji książki sprawiło, że tym chętniej sięgnęli oni po tradycyjną wersję opowieści. Czytelnicy cenią również to, że dostęp do takich książek jest łatwy. Nie trzeba nigdzie specjalnie chodzić, aby poznać dane historie.

Czas więc na to, aby młodzi ludzie mogli poznać „Przygody Tomka Sawyera”. Audiobook pomoże im zajrzeć do fascynującego świata, który sprawi, że nawet młodzi uczniowie będą chcieli przeżywać tak wspaniałe przygody. Może nie identyczne, ale podobne, dzięki czemu zawsze będzie można cieszyć się miłymi wspomnieniami z dzieciństwa.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.