Uwaga dziewczyny! Na początku października startuje II edycja wyzwania Królowa Kroków. Jest to wydarzenie sportowe, skierowane głównie do kobiet, o charakterze motywacyjnym. 

Organizatorowi akcji, poznańskiej marce Loco Sport, przyświeca cel – zachęcić jak najwięcej kobiet do zmierzenia się z wyzwaniem sportowym, które można podjąć bez wcześniejszych aktywnych przygotowań. Wystarczy tylko krokomierz w telefonie albo w zegarku. Zasady są proste – 92 dni, 1 000 000 kroków do zrobienia (ok. 10 900 dziennie).

Wyzwanie Królowa Kroków ma na celu dowieść, że sport i tryb życia oparty o ruch, może stać się nawykiem każdego z nas – liczy się tylko wytrwałość i regularność. W Królowej Kroków nie ma podium ani faworytów – każdy może zwyciężyć i otrzymać tytuł królowej, dzięki determinacji i wytrwałości.

Pierwsza edycja wydarzenia, mająca miejsce w lipcu i sierpniu tego roku, udowodniła niemal 200 kobietom, że motywacja i regularność, są podstawą sukcesu. Aneta Frąckowiak, założycielka marki Loco Sport i organizatorka wydarzenia, otrzymała również niezwykły feedback od dziewczyn, które wzięły udział z zmaganiach, a przy tym uwierzyły w siebie i swoje możliwości dzięki wspólnemu motywowaniu się w czasie wyzwania.

W czasie letniej edycji, aby uzyskać miano Królowej Kroków należało przejść 620 000 kroków, w ciągu 62 wakacyjnych dni. Jednak aż 59 uczestniczek zrobiło ponad milion kroków! Całościowo wszystkie uczestniczki przeszły 146 838 028 kroków.

Dołączysz do nich w edycji jesienno-zimowej? Jeśli tak, link do strony wyzwania i zapisów jest tutaj:

https://locosport.pl/loco-wyzwania/jesienno-zimowe-ultra-wyzwanie-krolowa-krokow-ii/

https://locosport.pl/sklep/jesienno-zimowe-wyzwanie-zapisy/

Partnerem wydarzenia jest sieć klubów fitness – Organic Fitness

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.