Nie masz pomysłu, jak ogłosić najbliższym płeć swojego dziecka? Doskonałą propozycją jest zorganizowanie przyjęcia, na którym podzielisz się informacją, czy będziesz miała syna czy córkę. W związku z tym warto zadbać o odpowiedni klimat i wybrać najlepsze dekoracje i akcesoria, np. balony na baby shower, które pomogą zgadnąć, czy będzie to dziewczynka, czy chłopczyk. Podpowiemy, które rodzaje sprawdzają się najlepiej!

 

Najlepsze balony na baby shower – na co zwrócić uwagę przy ich wyborze?

W sklepach jest bardzo duży wybór akcesoriów na przyjęcia, a wśród nich są balony na baby shower. Najpopularniejsze to te wykonane z gumy lateksowej. Można je napełnić powietrzem lub helem, dzięki któremu same unoszą się w powietrzu. Balony na baby shower są wykonane w różnych kształtach. Oprócz klasycznej, kulistej formy, występują również balony w kształcie wózków dziecięcych, smoczków, butelek do karmienia i wielu innych. Dużym zainteresowaniem cieszą się też dekoracje w kształcie liter, z których można stworzyć napisy np.: It’s a Girl lub It’s a Boy. Przy wyborze balonów bardzo ważna jest ich szczelność – muszą być więc wykonane z wysokiej jakości materiałów.

Oprócz dekoracji lateksowych można spotkać też balony wykonane z folii. Warto wiedzieć, że folia to materiał bezpieczny dla dzieci, a tego typu akcesoria najczęściej są wypełnione helem. Pomimo ich zalet, na dekorację sali z okazji przyjęcia lepiej sprawdzą się balony lateksowe.

Będzie chłopiec czy dziewczynka? 

Wybór dekoracji na baby shower jest bardzo różnorodny. W zależności od gustu można zdecydować się na klasyczne rozwiązanie i wybrać lateksowe balony o różowej lub niebieskiej barwie. Wśród akcesoriów na przyjęcia znajdziesz gładkie ozdoby w jednolitym kolorze lub modele z okolicznościowym nadrukiem oznajmiającym o narodzinach chłopca, lub dziewczynki. Inną, równie ciekawą propozycją, są balony na baby shower z konfetti lub w kształcie liter. Dzięki nim możesz stworzyć duży napis i powiesić na ścianie. Taka dekoracja sprawi, że przyjęcie nabierze wyjątkowego charakteru, a wątpliwości dotyczące płci dziecka z pewnością będą rozwiane.

W naszej ofercie posiadamy różnokolorowe balony, z których można stworzyć girlandę balonową, która będzie się wyróżniać spośród innych organizowanych imprez. Dopełnieniem całego wystroju mogą być talerzyki, kubki, słomki i inne akcesoria dobrane w kolorze przewodnim całego przyjęcia.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.