Klaudia Halejcio – Power Influencerem Roku, Martyna Wojciechowska – Influencerem Roku, Agnieszka Woźniak-Starak – Stylowym Influencerem Roku, Paulina Krupińska – Osobą Publiczną Aktywną w Sieci.  Jedenastego czerwca w Łódzkim Monopolis zostały rozdane #Hashtagi Roku 2021 – prestiżowe nagrody dla najbardziej wpływowych i odpowiedzialnych osób w polskim Internecie.

hashtagi roku

Pozostałymi laureatami #Hashtagów Roku zostali: Magda Mołek, Agata i Piotr Rubik, Sandra Kubicka, Basia Szmydt, Franek Bielak, Marzena Pilarz-Herzyk, Marianna Gierszewska, David Gaboriaud, Kamila Kalińczak, Paulina i Katarzyna Błędowskie, Natalia Kusiak, Zaufaj Położnej oraz Joanna Ferdynus-Gołuszko.

Czwartą już edycję #Hashtagów Roku poprowadzili Anna Zając, blogerka i organizatorka See Bloggers oraz Tomasz Kammel, dziennikarz i prezenter TVP. Statuetki po raz kolejny ufundowane zostały przez firmę Apart.

#Hashtagi Roku to nagrody dla twórców internetowych, którzy wyróżniają się swoją działalnością, kreują oryginalne treści, a ich odbiorcy tworzą aktywną społeczność. Tegoroczne nagrody przyznane zostały w 17 kategoriach, m.in.: #Influencer, #Bloger, #TikToker, #Instagramer, #Youtuber, #Osoba Publiczna aktywna w Sieci, #Power Influencer #Odkrycie Roku #Influencer Odpowiedzialny Społecznie #Osoba Publiczna oraz kilka nagród specjalnych. Laureatów spośród nominowanych wyłoniła kapituła, która swoje wybory opierała na Rankingu Polskich Influencerów 2021. Ranking powstał we współpracy See Bloggers Łódź i platformą Influtool.

„Wszyscy, którzy decydowali w poszczególnych kategoriach, znakomicie znają społeczność Internetu. Dlatego nagrodzeni to albo osoby, które faktycznie wiele w sieci znaczą, albo takie, które za chwilę będą w ścisłej czołówce, jak nagrodzeni. Cieszy nas, że niezależnie od tego, w jakim jesteśmy miejscu, tutaj, w Łodzi, podczas SeeBloggers możemy poczuć się wielką internetową rodziną” – mówią Anna i Jakub Zając, organizatorzy gali.

Gala była transmitowana na żywo w mediach społecznościowych – na Facebooku TVN, TVN Style, Dzień dobry TVN oraz Player.pl, na kanale  YouTube TVN oraz na Instagramie Player.pl Relacja będzie również na obejrzenia na platformie Player.pl

Partnerami głównymi wydarzenia byli: Monopolis, Miasto Łódź, Łódzkie Centrum Wydarzeń

Pełna lista laureatów:

 1. Bloger Roku – Basia Szmydt
 2. Nagroda specjalna od Miasta Łodzi – Sandra Kubicka
 3. TikToker Roku – fredziownik_art – Franek Bielak
 4. Nagroda Specjalna od magazynu Twój Styl – Mama Prawnik – Marzena Pilarz-Herzyk
 5. Instagramer Roku – Marianna Gierszewska
 6. Nagroda Specjalna od Monopolis – David Gaboriaud
 7. Odkrycie Roku – Kamila Kalińczak
 8. Nagroda Specjalna od Parku Rozrywki Mandoria – Agata i Piotr Rubikowie
 9. Youtuber Roku – O matko i Córko – Paulina i Katarzyna Błędowskie
 10. Nagroda Specjalna od Marki Apart – Natalia Kusiak
 11. Osoba Publiczna Aktywna w Sieci – Paulina Krupińska
 12. Dziennikarz – Influencer – Magda Mołek
 13. Power Influencer – Klaudia Halejcio
 14. Nagroda Specjalna od Marki Sunew Med+ – Zaufaj Położnej
 15. Stylowy Influencer – Agnieszka Woźniak-Starak
 16. Influencer Roku – Martyna Wojciechowska
 17. Nagroda Specjalna od Marki Oceans Apart – Maxineczka – Joanna Ferdynus-Gołuszko
No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.