Każda epoka rządzi się swoimi prawami i modami, również w odniesieniu do wystroju i aranżacji naszych mieszkań. Jedno jest pewne – dążymy do tego, aby wnętrza były piękne i funkcjonalne. W czasach, kiedy w domowych salonach królowały telewizory kineskopowe, szukaliśmy sposobów na ich ukrycie, a dziś duży telewizor może być tak pięknie zaprojektowany, że eksponujemy go we wnętrzu. Nie tylko dzięki nowoczesnej formie, ale także dodatkowym funkcjom, dzięki którym te największe domowe ekrany stają się integralną częścią salonu.

• Wyłączony telewizor z Trybem Ambient w telewizorach QLED czy Trybem Sztuka w modelu The Frame będzie przyciągnął spojrzenia grafiką i animacjami.

• Rozwiązania, takie jak Jeden Prawie Niewidoczny Przewód czy System Maskowania Kabli, to unikatowe cechy telewizorów Samsung, które pozwolą zapanować nad przestrzenią wokół ekranu.

• 65 czy 75 cali? W ramach promocji „Nie żałuj sobie wielkich emocji” kupując wybrane telewizory Samsung o przekątnej 65” i większej, widzowie mogą skorzystać z wydłużonego do 60 dni zwrotu produktu.

Telewizor jak malowany

Jednym z argumentów, powstrzymującym nas przed wyborem telewizora o większej przekątnej, często jest obawa, że duży telewizor wygląda nieestetycznie, kiedy jest wyłączony. Samsung zaproponował rozwiązanie, dzięki któremu czarny prostokąt pięknie wkomponuje się w domową przestrzeń. Tryb Ambient*, który jest wyróżnikiem telewizorów QLED 4K i QLED 8K, sprawia, że telewizor – niczym kameleon – dopasuje się do wnętrza. Kiedy akurat nie oglądamy filmów, na ekranie możemy wyświetlić np. wzór tapety czy kolor ściany, na której zainstalowany jest sprzęt. Telewizor z powodzeniem przeobrazimy także w nośnik informacji, na którym zobaczymy bieżące newsy czy prognozę pogody. Zależnie od preferencji, ekran można zamienić w stylowy dodatek, który pokazuje dekoracyjne motywy, grafiki, zdjęcia czy kolorowe efekty świetlne.

Z kolei na telewizorze The Frame możemy wyświetlić dzieła sztuki współczesnej, fotografie oraz klasyczne dzieła malarstwa, a to wszystko za sprawą Trybu Sztuka. Ponadto dedykowany sklep Art Store pozwala uzyskać dostęp do kolekcji dzieł pochodzących z renomowanych instytucji kultury i agencji fotograficznych, takich jak Prado, Albertina, Tate, Uffizi, Luwr, Victoria and Albert Museum, Magnum Photos czy LUMAS.

Minimalizm wciąż króluje

Dziś wizytówką telewizorów Samsung stał się też minimalistyczny design. Projektanci skupili się na wyeliminowaniu niepotrzebnych elementów, które odciągają uwagę podczas oglądania. Wśród nich warto wymienić choćby zminimalizowane ramki czy możliwość ukrycia przewodów. W modelach QLED 8K Q950R, a także QLED Q85R i Q90R za pomocą Połączenia Jednym Prawie Niewidocznym Przewodem, dostarczane są zarówno prąd, jak i dane AV. Dzięki temu pozbywamy się nieestetycznej, zakurzonej plątaniny kabli wokół ekranu. W standardzie ma on długość 5 m, ale jest też możliwość dokupienia kabla o długości 15 metrów, co może być ułatwieniem, kiedy np. chcemy umieścić telewizor w większej przestrzeni.

Ciekawe rozwiązanie występuje także w telewizorach UHD, takich jak RU8002 czy RU7 oraz QLED Q80R, Q70R i RQ60. Zostały one wyposażone w System Maskowania Kabli, który również pozwoli skutecznie uwolnić nasze wnętrze od plątaniny przewodów. Wystarczy umieścić kable w specjalnie wyprofilowanych szczelinach, znajdujących się z tyłu telewizora, a następnie przeprowadzić je przez podstawę.

Piękno tkwi w szczegółach

Dzięki nowoczesnemu wzornictwu, teraz nawet większy ekran będzie prezentował się elegancko. Za pomocą Uchwytu Przylegającego wybrane telewizory QLED oraz The Frame  – niczym obraz – mogą zawisnąć płasko przy samej ścianie. Widzowie, którzy wolą mniej oczywiste rozwiązania, mogą skorzystać ze sprzedawanych osobno podstaw. Dzięki wyrafinowanej elegancji i stylowi, użytkownik ma okazję dopasować telewizor do własnych potrzeb. Jeśli dodamy do tego niesamowitą jakość obrazu i zapierające dech w piersiach kolory, wrażenia z oglądania osiągną zupełnie nowy poziom.

Wypróbuj własną aranżację

Wybór nowego telewizora może być wyzwaniem, ale jeśli wahamy się, jaki konkretnie rozmiar wybrać i jak duży telewizor będzie prezentował się w naszym salonie, mamy szansę skorzystać ze specjalnej promocji firmy Samsung. Ofertą „Nie żałuj sobie wielkich emocji” objęte są wybrane telewizory Samsung o przekątnej ekranu od 65 cali w górę. Lista obejmuje flagowe modele QLED 8K, premium 4K oraz modele z serii RU7000, RU8002, a także telewizor Samsung The Frame. Promocja potrwa do 11 kwietnia 2020 roku. Organizatorami promocji są partnerzy handlowi. Przed zakupem należy zapoznać się z regulaminem zwrotów obowiązującym u partnera. Szczegóły, w tym lista partnerów biorących udział w promocji i lista modeli: www.promocjaduzeTV.samsung.pl.

*Działanie funkcji tworzenia obrazu ściany w Trybie Ambient może się różnić w zależności od otoczenia, w jakim zainstalowany jest telewizor, w tym między innymi od: designu ściany, wzorów na ścianie i koloru ściany.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.