Stowarzyszenie EISA zrzesza kilkudziesięciu wydawców z blisko 30 krajów, a jego eksperci co roku wybierają najlepsze produkty elektroniki użytkowej. Zwycięzcą edycji 2020-2021 został telewizor Samsung QLED QE75Q950TS z nagrodą EISA LARGESCREEN TV.

samsung Telewizor Samsung QE75Q950TS należy do trzeciej generacji QLED 8K, które zachwycają zarówno przez pryzmat technologii, jak i wzornictwa. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji i procesora Quantum 8K, wyświetlane materiały analizowane są w czasie rzeczywistym, sprawiając, że każda scena jest niezwykle wyraźna, pełna nasyconych kolorów i szczegółów. Ponadto Funkcja Adaptacji Obrazu na bieżąco reaguje na panujące dookoła warunki oświetleniowe i automatycznie reguluje jasność, pozwalając cieszyć się perfekcyjnym obrazem.

Telewizor QLED 8K QE75Q950TS charakteryzuje się też wysokiej klasy designem, czyli Bezgranicznym Ekranem, który zajmuje 99 procent powierzchni telewizora oraz niedostrzegalną ramką. W tak niezwykle minimalistyczną konstrukcję zostało wkomponowanych kilkanaście głośników, która znalazły się z tyłu oraz we wszystkich 4 stronach obudowy telewizora. Niesamowite wrażenie dźwiękowe zostało spotęgowane także dzięki wprowadzeniu technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem + (OTS+), która dostosowuje brzmienie do akcji rozgrywającej się na ekranie.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.