Jeśli w tym roku planujecie urządzenie całkiem nowej kuchni albo remont starej lub choćby tylko odświeżenie tej przestrzeni przez dodanie kilku nowych drobiazgów, weźcie pod uwagę najnowsze trendy wnętrzarskie. Co będzie modne w aranżacjach kuchennych w 2022 roku? Podpowiadają stylistki WestwingNow.

w kuchni

 

 

Futurystyczne formy

Nietypowe kształty, ale też nowoczesne i przyjazne dla środowiska materiały – akcesoria kuchenne o formach jakby zapożyczonych z przyszłości to silny trend na 2022 rok.

Ancestral, czyli rodowe akcesoria

Według raportu platformy Pinterest na 2022 rok, w poszukiwaniu kuchennych inspiracji będziemy sięgali do tradycji. Wyszukiwanie trendu „ancestral”, czyli w dosłownym znaczeniu „rodowego” designu, doskonale to odzwierciedla. Klasyczna biała zastawa stołowa lub taka ozdobiona kwiatami, łączą klasykę z nowoczesnością i są sposobem na wprowadzenie do kuchni tego trendu.

akcesoria w kuchni

Czerń i złoto

To klasyczne zestawienie kolorystyczne, które w 2022 roku nabiera nowej, świeżej odmiany. Czarno-złote barwy pojawiają się teraz nie tylko na akcesoriach kuchennych, ale także na pięknej zastawie stołowej w restauracyjnym stylu.

Matowa zastawa

W 2022 częściej będziemy stawiać na stole zastawę stołową pokrytą matowym szkliwem. Jest minimalistyczna i pięknie się prezentuje – doda aranżacji elegancji!

Marmur i drewno

Marmur i drewno zyskują na popularności od wielu sezonów. W nowym roku będziemy je ze sobą zestawiać! Akcesoria wykonane z różniących się barwą i fakturą materiałów będą świetnym uzupełnieniem kuchni i jadalni w różnych stylach.

 

 

Spiżarnie to jest to!

Powrót do korzeni i koncentracja na bardziej ekologicznym stylu życia w 2022 roku przejawią się również dbałością o przechowywanie zapasów żywności. Przemyślane aranżacje spiżarni lub kuchennych szafek ułatwią przeznaczone do tych celów akcesoria i pojemniki.

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.