Jak zachęcić dzieci do mycia rąk?

Dobrym przykładem i fajnymi mydełkami łatwo zachęcić dzieci do mycia rąk. A jeśli mydełko jest antybakteryjne, to ochrona jest jeszcze lepsza.

Aby zachęcić dzieci do mycia rąk, najprościej dawać im dobry przykład i wyrabiać zdrowe nawyki. Jeśli będziemy powtarzać tę czynność przed każdym posiłkiem i po każdym powrocie do domu, niebawem stanie się automatyczna. Dla zachęty można kupić mydła przeznaczone specjalnie dla nich, w kolorowych opakowaniach i o przyjemnym zapachu. Dzięki temu będą kojarzyć mycie rąk z fajną zabawą, a nie obowiązkiem.

Dzieci kochają magiczne stworzenia

Marka Carex wprowadziła do swojej oferty nowy wariant antybakteryjnego mydła w płynie – Unicorn Magic. Pachnie słodko watą cukrową i sprawia, że myjąc ręce,  nie tylko usuwają bakterie, ale przenoszą się do magicznej krainy jednorożców i tęcz.

Zabawa i zdrowie

Zawarty w mydle Carex naturalny składnik antybakteryjny – kwas mlekowy  łagodnie obniża pH skóry, przez co stwarza niekorzystne środowisko do rozwoju bakterii. Oprócz Unicorn Magic marka Carex w swojej ofercie ma jeszcze inne warianty stworzone dla dzieci: Strawberry Laces o słodkim zapachu żelków truskawkowych, Carex Bubble Gum wariant pachnący gumą balonową oraz Carex Splash, który przynosi słodkie orzeźwienie.

Kolorowe opakowanie z pachnącym płynem kupicie w cenie 6,99zł za 250 ml.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.