Aż 44% Polek deklaruje, że ma włosy cienkie, potrzebujące objętości. Właśnie dla nich została przeznaczona linia kosmetyków Klorane na bazie włókien lnu.

kloraneLen – znany od tysięcy lat. Z wyglądu delikatny, efemeryczny, ale bogactwo właściwości odżywczych, które kryje w sobie sprawia, że jest synonimem siły i niezniszczalności. Dobroczynne właściwości nasion lnu zostały wykorzystane przez Laboratoria Klorane i umożliwiły opracowanie linii produktów naturalnie dodających włosom niespotykanej objętości. To idealna pielęgnacja dla włosów cienkich i delikatnych.

Filozofia marki

Filozofią Laboratorium Klorane jest opracowywanie składników aktywnych o najwyższej wydajności i trwałym działaniu, spełniających listę niezwykle rygorystycznych wymagań i nazywanych Botanical Expertise Pierre Fabre, z jednoczesnym poszanowaniem środowiska naturalnego.

Drogocenne nasionaKLORANE-Spray

Len ma krótki cykl wegetacyjny o długości 100 dni. Nasiona wysiewane są wiosną. W ciągu 60 dni roślina osiąga wysokość 70-80 cm. Kwitnienie rozpoczyna się z pierwszymi promieniami czerwcowego słońca. W ciągu tygodnia całe pola pokrywają się delikatnym błękitnym kolorem. Po osiągnięciu dojrzałości płatki opadają. W ciągu miesiąca tworzą się owoce – złote kapsułki zawierające połyskujące brązowe nasiona. To one są najważniejsze.

W Laboratoriach Klorane z nasion lnu pozyskiwany jest śluz – rozpuszczalne włókna o właściwościach osłaniających złożone z polisacharydów, które pozwalają naturalnie chronić włosy i dodać im objętości już od nasady. Śluz pełniąc rolę naturalnej osłony, tworzy na włosach niewidzialną warstwę ochronną, która unosi włos i dodaje objętości. Działanie włókien lnu na objętość zostało udowodnione w testach biometrologicznych.

Dzięki dermokosmetykom Klorane na bazie włókien lnu włosy są gładkie, elastyczne, doskonale się układają. Fryzura wygląda pięknie, a efekt puszystości, sprężystości, pełnej objętości jest długotrwały i bardzo naturalny.

KLORANE Szampon W skład linii wchodzą:

Szampon na bazie włókien lnu naturalnie dodający objętości –
Cena: ok. 35 zł
Balsam na bazie włókien lnu
Cena: ok. 42 zł
Odżywka na bazie włókien lnu (spray bez spłukiwania)
Cena: ok. 44 zł

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.