Lubicie len? Jeśli tak, zwróćcie uwagę na nową kolekcję polskiej marki Sovl. Rok temu założyły ją dwie dziewczyny: Ela i Ada, czyli mama i córka. Pierwsza ma krawieckie zacięcie i artystyczną duszę, druga jest modelką.

Lokalna i przyjazna środowisku produkcja to wyróżniająca cecha marki SOVL. Dziewczyny tworzą w małej, rodzinnej miejscowości w gminie Andrychów – słynącej niegdyś z zakładów włókienniczych o wciąż silnych tradycjach tekstylnych i krawieckich.

Nowa kolekcja

Przy okazji pierwszych urodziny marki, światło ujrzała najnowsza kolekcja – Linen Love. Projektantki stawiają w niej na przewiewne, naturalne materiały. Polski len, który jest motywem przewodnim kolekcji, został wykorzystany zarówno w projektach na noc,
jak i sukienkach, kombinezonach i garniturach.

Co dominuje w projektach dziewczyn? Uwielbienie ciepłych, letnich nocy, słonecznych poranków, a także dalekich podróży.
 Celem kolekcji stało się więc stworzenie zestawów idealnych nie tylko na domowy odpoczynek, lecz także wakacyjny wyjazd w nieznane.

„Chcemy, aby nasze projekty towarzyszyły Wam w podróżach po najdalszych zakątkach świata” – podkreślają autorki. Stąd pomysły na nazwy projektów – w sukience Roma można spędzić niezapomniane lato nie tylko w stolicy Włoch, lecz zwiedzić także słoneczny Paryż, Kraków czy Barcelonę. A kombinezon Santorini? To elegancja z nutką wakacyjnego słońca. Perfekcyjny, jeśli spędzacie lato w mieście, idealny na spacer po plaży i odkrywanie tajemniczych zakątków greckich wysp.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.