Paznokcie businesswoman

Pięknie ozdobione paznokcie, a przy tym starannie wykonana usługa ich stylizacji przy użyciu akrylu bądź żelu, manicure lub pedicure, to tylko część z zabiegów kosmetycznych, z których coraz częściej korzystają kobiety.
Dość łatwo zaobserwować fakt, że coraz więcej pań przywiązuje dużą uwagę do dbałości o swoje dłonie. Piękne i zadbane dłonie, a w szczególności paznokcie, są bowiem wizytówką każdej z nas. Odpowiednia wiedza stylistki, praca na najwyższej jakości produktach i starannie wykonana usługa zdobienia, a jednocześnie właściwa pielęgnacja na co dzień, gwarantują efekt w postaci zdrowych i ładnych paznokci. A to już ostateczne dopełnienie profesjonalnego wyglądu prawdziwej businesswoman. Szkoleniowcy zajmujący się wizerunkiem osób publicznych podkreślają, że manicure to jeden z podstawowych elementów, poza makijażem i biżuterią, które wpływają na pozytywne postrzeganie danej osoby. To z kolei ma ogromne znaczenie dla każdej szanującej się kobiety biznesu.Możliwości w zakresie zdobień, ostatecznej długości oraz kształtu paznokcia (klasyczny lub szpic) jest nieskończenie wiele. Wszystko w zależności od potrzeb czy okoliczności. Niestety, nie każda z Pań może sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa podczas zabiegu stylizacji. Wiąże się to głównie z charakterem pracy, jaką wykonuje. Naturalnym jest fakt, że inaczej będą wyglądać paznokcie pani pracującej w banku, a inaczej stylistki w salonie kosmetycznym. Nie oznacza to jednak, że osoby te mają całkowicie zrezygnować z usług profesjonalisty lub ograniczyć się jedynie do krótko obciętych, opiłowanych i pomalowanych lakierem paznokci (manicure). Profesjonalna stylistka znajdzie rozwiązanie na każdą okazję. Zaproponuje odpowiedni zabieg stylizacji (akryl lub żel) i odpowiednio ozdobi paznokcie w zależności od indywidualnych potrzeb.

Uniwersalnym rozwiązaniem, które od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek, w tym businesswoman, są paznokcie z końcówką french. To idealne rozwiązanie dla kobiet biznesu, które nie mogą pozwolić sobie na wyrafinowane zdobienia. French pasuje do każdej kreacji, fryzury czy okoliczności, doskonale sprawdza się na spotkaniach biznesowych, jest idealnym dopełnieniem całości. Odpowiednio wykonana usługa, kształt linii uśmiechu i paznokcia (tak zwany tunel), krzywa C oraz długość mają tu podstawowe znaczenie. Jednym zdaniem, paznokcie z końcówką french pasują do każdego rodzaju pracy, są doskonałym dodatkiem każdej zadbanej kobiety, niczym nie rzucający się w oczy naszyjnik, czy delikatnie narzucony jedwabny szal. Naturalnie, nie należy poprzestawać tylko na samym frenchu. Kilka zdobień z akrylu kolorowego, np. kwiatki, łezki lub inne kształty dodają uroku.

Dla bardziej odważnych businesswoman, mogących sobie pozwolić na większą finezję, w szczególności tych, którym długość paznokci, ich kształt oraz barwa kolorystyczna nie zakłóci funkcjonowania w życiu codziennym, polecam paznokcie wykonane metodą akrylową o różnych kształtach, pełne pięknych barw lub przedmiotów, które można zatopić w masę. Tak, jak w przypadku paznokci z końcówką french, tak i tu można pokusić się o nieograniczoną fantazję związaną z wykonaniem, a właściwie zdobieniem paznokci.

Istotnym jest, by podczas zdobień starać się zachować umiar. Należy pamiętać o rodzaju wykonywanej przez klientkę pracy, czy innych czynnikach wpływających na ostateczny wygląd paznokci. Możliwości, jakie nam daje sprawna ręka stylistki, jej wiedza, doświadczenie i szeroki katalog ozdób, jest nieskończenie wiele. Ważne jest, aby obsługująca nas stylistka była jednocześnie artystą z wyobraźnią, znała się na właściwym doborze kolorystyki i umiała spełnić każde nasze życzenie, a co najważniejsze – dostosować kształt, długość paznokcia oraz zdobienia do naszych potrzeb.

Jak widać, uzupełnieniem profesjonalnej businesswoman są piękne i zadbane dłonie. Podstawą jest tu zabieg manicure. Regularnie wykonywany utrzymuje nasze dłonie i paznokcie w świetnej kondycji. Doskonałym uzupełnieniem skierowanym do każdej kobiety, nie tylko businesswoman, sprawdzającym się w każdej sytuacji są paznokcie z końcówką french. Dodatki w postaci zdobień wykonanych np. w akrylu kolorowym, różnego rodzaju kwiaty, wzory 3D czy inne zdobienia, stanowić będą doskonałe uzupełnienie całości. Wszystko uwarunkowane jest od potrzeb klientki, jej wieku, upodobań, miejsca pracy, a co najważniejsze – wiedzy i doświadczenia stylistki. Tylko praca na najwyższej jakości produktach, wiedza i doświadczenie stylistki pozwoli sprostać wysokim oczekiwaniom klientów. Najlepszą wizytówką dla stylistki jest efekt w postaci ładnych i zadbanych paznokci jej klientów, ich zadowolenie i zrozumienie konieczności właściwej i sukcesywnej pielęgnacji dłoni.
Beata Fajfer – właścicielka jednej z nielicznych firm świadczących usługi Stylizacji Paznokci w domu klienta, zachowującej jednocześnie najwyższy ich poziom. Prowadzi „Studio stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp” w Warszawie. Właścicielka placówki szkoleniowej, przygotowującej do wykonywania zawodu stylisty paznokci w zakresie modelowania i artystycznego zdobienia paznokci.

www.wzorkinapazurki.pl

16 komentarzy

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.