Pośpiech, stres, niezbyt zdrowy styl życia: mało ruchu, nałogi, dieta bogata w węglowodany i tłuszcze –  to wszystko przyczynia się do powstawania cellulitu.

skorka pomaranczowa 2Zgodnie z najnowszą teorią, jedną z przyczyn cellulitu jest również odkładanie się jonów żelaza w substancji, która wypełnia przestrzeń pomiędzy komórkami i zespala strukturę tkankową. Żelazo to przyspiesza szkodliwy proces utleniania lipidów, a w wyniku reakcji powstają bardzo aktywne nadtlenki, niekorzystnie wpływające na właściwości błon komórkowych, białek i kwasów nukleinowych znajdujących się w komórce. Skutkuje to obumieraniem komórek. ALIDYA wychwytuje natomiast szkodliwe jony żelaza i przywraca sprawność błon komórkowych.

Czym jest ALIDYA?

recepcja beauty medALIDYA to certyfikowany, zarejestrowany, pierwszy na świecie preparat do wstrzyknięć, wykorzystywany do leczenia i profilaktyki cellulitu. Jego wynalazcą jest prof. dr Pasquale Motolese. Iniekcje z wykorzystaniem ALIDYA wykonywane są podczas zabiegu mezoterapii.

Efekty zabiegu

Użycie ALIDYA przywraca prawidłowe właściwości błon komórkowych i tym samym zabezpiecza żywotność komórek i sprawność tkanki. W efekcie terapia przywraca skórze jędrność, gładkość i właściwy wygląd. U osób, u których dotychczas nie stwierdzono objawów cellulitu, poprawia się ochrona tkanek i komórek przed szkodliwym nagromadzeniem się jonów żelaza. Terapia preparatem ALIDYA zalecana jest więc w leczeniu istniejącego cellulitu oraz, co bardzo ważne, w zapobieganiu jego powstaniu.

Wnętrza Gabinet BeautymeD Jak przebiega kuracja?

Zabieg z użyciem ALIDYA wykonuje lekarz tradycyjną metodą mezoterapii. Przed przystąpieniem do iniekcji miesza zawartość dwóch fiolek, dodając rozpuszczalnik do liofilizatu przy użyciu sterylnej igły. Następnie oczyszcza i odkaża miejsce wkłucia i jego bezpośrednie sąsiedztwo, a potem dokonuje iniekcji, wkłuwając się w skórę właściwą lub w powierzchniową warstwę tkanki podskórnej. Zabieg powtarzany jest co 7 dni przez kolejne 7-12 tygodni. Pozytywne skutki działania ALIDYA utrzymują się kilka-kilkanaście miesięcy od zastosowania. Aby jednak zachować ciągłość efektu zdrowej tkanki, zaleca się raz w roku powtórzyć terapię.

Zabieg można wykonać w:

Klinice medycyny estetycznej BeautymeD

Aleja Komisji Edukacji Narodowej 54,

Warszawa

Rejestracja telefoniczna:

+48 605-905-608, +48 691-209-028
www.beautymed.com.pl

2 komentarze
    1. Jak najbardziej. Wykonalam serie zabiegow polaczona z endermologia i nastapil efekt wow. Naprawde polecam kazdemu, bo to naprawde dziala. Nie ma juz co prawda beautymedu, ale w tym miejscu powstala nowa klinika angel factory. Zmienila sie nazwa, wlascicielem nadal jest dr Miracki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.