Bycie singielką czy singlem może być równie fascynujące jak bycie w związku. Nie musi towarzyszyć nam smutek czy samotność tylko dlatego, że nie ma przy nas tej drugiej połówki. We dwoje czy w pojedynkę, weekendy mogą być tak samo ekscytujące i interesujące.

 

Każda z nas jest inna. Każdej z nas sprawiają przyjemność inne rzeczy. Dlatego poniższe propozycje na spędzenie w bardzo miły i przyjemny sposób samotnego weekendu, powinny być również dostosowane do każdej z nas osobno.

Domowespa

Propozycja 1

To zadbanie o siebie i swoje ciało, czyli przygotowanie domowej sauny i SPA. Nie musimy wcale wydawać dużej sumy pieniędzy, aby czuć się piękne, zdrowe i zadbane. SPA z języka łacińskiego oznacza zdrowie dzięki wodzie, czyli mamy tu na myśli wszelkie rozmaite zabiegi relaksacyjne przy użyciu wody. Jak zrobić domowe SPA? Wszystko rozpocznij od zapalenia kilku świeczek w swojej łazience i przygotowaniu relaksującej ciepłej kąpieli. Wrzuć do wanny kilka pachnących kuli oraz sól morską, którą możesz wcierać w swoje ciało podczas kąpieli. Nałóż na twarz domową maseczkę z oleju kokosowego i ogórka (2 łyżki oleju kokosowego i drobno posiekane plasterki ogórka), zamknij oczy i po prostu zrelaksuj się. Możesz też włączyć klasyczną czy romantyczną muzykę w tle. Jest to fantastyczny sposób, aby miło spędzić samotny wieczór.

Relaks

Propozycja 2

To krótki trening interwałowy lub jogging. Weekend to dobry pomysł na zrzuceniu kilku nadprogramowych kilogramów. Dlatego nie ma co tracić cennego czasu i jak tylko mamy spędzić kolejny weekend same, to niech to będzie weekend pełen aktywności fizycznej. Chwytamy za komputer, włączamy YouTube i szukamy fajnego programu treningowego. Wystarczy 30 minut, aby poczuć te endorfiny o których tak teraz głośno. Jeżeli ćwiczenia w pokoju to nie wasza bajka, proponujemy długi spacer lub poranny jogging. Rozluźnia i daje kopa na kolejne dni, a tego chyba potrzebuje każda z nas.

Ksia(07ka

Propozycja 3

To zatracenie się w ulubionej grze komputerowej. Czasami są dni podczas weekendu, że nic nam się nie chce. Pragniemy wskoczyć w kapcie, zaparzyć gorącą herbatę i zasiąść przed ekranem komputera. Relaksujemy się odwiedzając Poki czy inny portal z darmowymi grami i tworzymy kreacje modowe dla gwiazd i celebrytów, rozwiązujemy kreskówki czy próbujemy sił w grach zręcznościowych. Jakąkolwiek wybieramy grę, pamiętajmy, aby sprawiała nam ona wiele przyjemności. A co jeżeli nie jesteś fanką nawet jednej gry online? Wtedy możesz obejrzeć ulubioną komedię romantyczną bądź film akcji, pójść na spacer czy ugotować pyszny obiad czy kolację. Wszystko zależy od samopoczucia i homoru.

 

Wiele kobiet, mimo iż są singielkami, nie lubią spędzać samotnie weekendy. Jeżeli jesteś jedną z nich to pamiętaj, że jesteś otoczona kochającymi przyjaciółkami, które na pewno zawsze są pod ręką. Wypadnijcie wspólnie na mrożoną kawę, lody czy ciastko. Zorganizujcie wspólnie wieczór babski przy świecach czy winie, a będzie to jeden z najlepszych weekendów!

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.