Kupując garderobę warto pamiętać o tym, że rozmiar rozmiarowi nierówny. Warto jednak, by w gorączce świątecznych zakupów pamiętać o kilku podstawowych zasadach, które pozwolą uniknąć prezentowych wpadek.

 

Wiadomo, że najważniejszy jest gest i dobre chęci, ale aby w gorączce świątecznych zakupów uniknąć prezentowych wpadek, warto pamiętać o kilku zasadach ważnych, jeśli chodzi o dobieranie rozmiaru garderoby. Może ci się wydawać, że ten błękitny sweter jest idealny dla twojego mężczyzny. Zwróć jednak szczególną uwagę na rozmiar, bo może się różnić w zależności od marki czy kraju produkcji.

Tabele rozmiarów przydają się zarówno w sytuacji, gdy chcesz komuś sprawić prezent, jak i wtedy, gdy kupujesz ubrania dla siebie przez internet. Zatem, jeśli przymierzenie wybranej rzeczy jest niemożliwe, lepiej zerknij do ściągawki. Znając dokładne wymiary będziesz miała pewność, że unikniesz rozczarowań.

Nasza rada: Kupowanie garderoby z tabelką rozmiarową jest nadal ryzkowne. Ciocia może nie znosić czerwonego koloru, a wujek nigdy nie założy bluzy z kapturem. Czasem lepiej pozostać przy sprawdzonych rękawiczkach lub szaliku. Przecież nawet skarpetki, jeśli są w ciekawych kolorach, mogą być fajnym prezentem.

Dla przypomnienia – rozmiarówka ubrań kobiet, mężczyzn i dzieci:

  • odziez-damska-rozmiarowka-1
  • odziez-damska-rozmiarowka-2
  • odziez-dla-dzieci
  • odziez-meska-2
  • odziez-meska

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.