Lubicie dobrą muzykę? Jeśli tak, to pewnie lubicie słuchać jej na dobrym sprzęcie. Najlepszy znajdziecie na Audio Video Show.

Wedle stereotypu sytuacja wygląda następująco: dziewczyna chce mieć ładnie urządzony dom, a chłopak przynosi jej do salonu ten okropny sprzęt audio i wideo. A przecież to nie prawda, że dobrym sprzętem video i grającym interesują się nie tylko faceci. A po drugie – sprzęt ten wcale nie musi źle wyglądać. Jeśli więc macie ochotę zapoznać się z najnowszą ofertą firm z branży, zaplanujcie wizytę na Audio Video Show.

Impreza ta rozpocznie się za niecałe dwa miesiące – będzie odbywać się od 8 do 10 listopada w lożach VIP PGE Narodowego oraz apartamentach luksusowych warszawskich hoteli – Golden Tulip i Radisson Blu Sobieski. Audio Video Show to wystawa sprzętu audio i wideo, największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie.

Znajdziecie na niej wszystko, o czym marzy audiofil i miłośnik kina domowego: zestawy audio, słuchawki, telewizory i projektory. Wystawia się tam ponad 600 firm. Od znanych wszystkim LG, Panasonica czy Sony po ekskluzywne marki interesujące pasjonatów, takie jak: Bang & Olufsen, Bowers & Wilkins, Marantz, czy McIntosh. A więc coś na każdą kieszeń. Ich sprzęt będzie można nie tylko oglądać, ale też osobiście wypróbować w strefie winylowej i strefie słuchawek. Oprócz tego czekają was koncerty, premiery płyt, liczne prelekcje i seminaria.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.