Mamy dla was 10 zestawów kosmetyków do higieny intymnej na lato. W każdym znajdują się trzy produkty z linii AA Intymna: 2 płyny plus opakowanie chusteczek.

opracowane przez ginekologowPłyny do higieny intymnej AA Intymna zostały opracowane na bazie delikatnych składników myjących, łagodzących podrażnienia i przeciwbakteryjnych. Ze względu na szczególną wrażliwość intymnych okolic ciała nie zawierają mydła, a ich pH nie narusza naturalnej mikroflory bakteryjnej.

AA Intymna Chusteczki do higieny intymnej są polecane do codziennej higieny, gdy zachodzi potrzeba odświeżenia się. Są wygodne i praktyczne w użyciu, gdziekolwiek jesteśmy: w domu, w podróży, w pracy oraz podczas urlopu.

AA-My-first-Intima4

Aby wziąć udział w konkursie i wygrać zestaw produktów AA Intymna, trzeba wymienić przynajmniej jeden składnik płynu do higieny AA Intymna.

Podpowiedzi szukajcie w tekstach w dziale Zdrowie.

Odpowiedzi wysyłajcie na adres:
konkurs@republikakobiet.pl

Wygrywa co 10 prawidłowa odpowiedź. Konkurs trwa od 12 do 19 lipca do godziny 23.59.

motyle wektorowe

8 komentarzy
  1. Nie przeszkadza mi że masz urodziny tylko że tak tym epatujesz!to jest KONKURS a nie KLUB SPEŁNIANIA ŻYCZEŃ URODZINOWYCH!Czy naprawdę tak ciężko to zrozumieć…?

    1. ale żenujące jest wypisywanie że ma się urodziny i chętnie by się dostało w prezencie ww nagrody! Zestaw rzeczywiście jest bardzo fajny i praktyczny ale powiedzmy sobie szczerze która z nas ucieszyła by się z niego otrzymanego w prezencie urodzinowym?DZIEWCZYNY TROSZECZKĘ ROZSĄDKU!!Nie bądźcie takie PAZERNE!

      1. Żenujący to jest Twój komentarz… Chyba Ty jesteś tu pazerna że tak bardzo Ci przeszkadza fakt że miałam urodziny. Bo jeszcze przypadkiem nie dostaniesz nagrody…
        Całe szczęście to odpowiedź na pytanie się liczy, a nie zgryźliwe komentarze…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.