Wybieracie się do Gdańska? Zatrzymajcie się w wyjątkowym hotelu, który jako jedyny ma prawo do nazwy miasta.

hotelHotel tworzą dwie doskonale uzupełniające się części – zabytkowy Spichlerz z XVII wieku, odrestaurowany z wielką dbałością o szczegóły, urzekający elegancją i historią, oraz część Yachting, w której nowoczesny design nawiązuje do tematyki żeglarskiej. Tym samym, każda część Hotelu Gdańsk jest nierozerwalnie powiązana z bogatą historią i tradycjami miasta. Hotel Gdańsk oferuje 96 komfortowych pokoi w dwóch stylach, w tym wiele przepięknie urządzonych apartamentów, m.in. Apartament im. Lecha Wałęsy, Apartament im. Leo Messi.

HG_00171Ekskluzywne Med Spa

Na powierzchni 450 m2 w części Yachting Hotelu Gdańsk znajduje się jedno z najlepszych i najlepiej wyposażonych Med Spa w Polsce. Zabiegi są wykonywane z zastosowaniem urządzeń najnowszej generacji i pozwalają zachować piękny i młody wygląd. Urządzenie Raylife, jedyne takie w Polsce Północnej, oferuje między innymi rewelacyjny zabieg „lifting bez skalpela”. Z kolei Centrum Saun jest dostępne nieodpłatnie dla gości hotelowych. Obejmuje saunę fińską z koloroterapią, saunę parową z efektem gwieździstego nieba, grotę solno-lodową i salon wypoczynkowy. Pełen relaks gwarantowany!

gabinetJedyny gdański browar

Głodni? Zajrzyjcie do restauracja Hotelu Gdańsk! To niezwykły lokal z wyjątkową atmosferą i wykwintnymi potrawami. Słynna Kaczka a la Brovarnia oraz Pikantna Zupa Rybna stały się już kultowymi potrawami wśród gości, a mini-browar Brovarnia warzy 3 gatunki piwa w tradycyjny sposób i bez konserwantów. Pyszności.

http://www.hotelgdansk.com.pl/

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.