H15 Boutique to najmłodszy pięciogwiazdkowy hotel w stolicy i ogólnopolski zwycięzca konkursu TripAdvisor Travellers’ Choice w 2014. Dlaczego warto się w nim zatrzymać? Oto kilka argumentów…

Pomimo historycznych akcentów (w hotelu przed II wojną znajdowała się ambasada sowiecka, a budynek nie uległ zniszczeniu w trakcie bombardowania Warszawy), H15 urządzony jest nowocześnie.

DSC_0724

Przeszklona szachownica

Najbardziej charakterystyczna  część obiektu to znajdujące się wewnątrz budynku przeszklone patio, pełniące funkcję nie tylko hotelowego lobby, ale też miejsca w którym odbywają się ciekawe wydarzenia kulturalne stolicy, sesje zdjęciowe i konferencje prasowe. Dla Gości są one ciekawym urozmaiceniem,  a nigdy przeszkodą, ponieważ patio jest praktycznie dźwiękoszczelne  i doskonale wyizolowane od otaczających je apartamentów. Na co dzień jest to idealne miejsce na lunch, kawę lub spotkanie w gronie znajomych.

IMG_0070

Fine dining w sercu Warszawy

Ze względu na ocalałe oryginalne zdobienia z czasów, kiedy stacjonowali tu Sowieci, Signature określana jest niekiedy kuchnią z „pod znaku sierpa i młota” Mimo historii obiektu w Signature panują całkowicie zachodnie trendy, zarówno jeśli chodzi o design wnętrza, jak i dania serwowane przez Szefa Kuchni. Wojciech Kilian zaskakuje niecodzienną porcją smaków, której zwieńczeniem musi być deser – specjalność miejsca.

W ciągu 3 lat funkcjonowania zespół Signature zdobył wiele nagród i wyróżnień, m.in. Best Hotel Restaurant i Best Design Restaurant w konkursie Best of Warsaw. Signature została również wyróżniona 2 symbolami sztućców w najnowszym przewodniku Michelin po najlepszych restauracjach Europy.

JuniorSuite09

Swoboda i przestrzeń

Urządzone meblami znanych włoskich marek oraz projektami dedykowanymi specjalnie dla H15 apartamenty o powierzchniach znacznie przekraczających standardy pokoi hotelowych to ciekawa propozycja dla wszystkich przybywających do stolicy z zamiarem pobytu w luksusowym miejscu.  Dedykowane szczególnie osobom poszukującym komfortu  i  prywatności  w połączeniu z designem hotelu butikowego, suity mają aneksy kuchenne, dzięki czemu doskonale sprawdzają się również podczas dłuższych pobytów.

Indywidualizm  i sztuka

Koncept H15 to stały rozwój, ukierunkowanie na zmieniające się trendy oraz promocja ciekawych pomysłów i ich twórców. H15 to miejsce, które  uczestniczy w życiu stolicy, nadając swój własny ton odbywającym się tu wydarzeniom. Za tę część działalności odpowiada współpracujący i mieszczący się w H15  – Rabbithole Art Room Marioli Tomczak (twórcy designu i koncepcji H15), którego efektem pracy są zmieniające się wystawy światowej sławy artystów. Oobecnie do 22.01.2016 roku dostępna jest wystawa fotografii Jana Saudka, na którą wstęp jest bezpłatny.

 

H15 Boutique & Signature Restaurant

ul. Poznańska 15

00-680 Warszawa

tel: 22 55 38 700

email: info@h15ab.com

www.h15ab.com

 

 

 

1 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.