Estetyka, lekkość i skandynawska prostota. Tak najkrócej można opisać markę VITA. Trzy modele lamp EOS, SILVIA i CONIA intrygują subtelnym designem i są dopracowane w najmniejszym detalu.

SILVIA 1VITA jest duńską marką dostępną na rynku od 2008 roku. Celem kopenhaskich architektów było zaprojektowanie lamp utrzymanych w prostej, skandynawskiej stylistyce i intrygującym wzornictwie. Mimo iż VITA jest stosunkowo młodą firmą, już zyskała międzynarodowe uznanie. W czym tkwi klucz do sukcesu? Wszystkie modele wykonane są z przyjaznych środowisku materiałów, fascynują designem oraz atrakcyjną ceną.

W niebiańskim styluEOS 1

Lampa EOS jest kompozycją oddającą subtelny charakter i lekkość wykonania. Dostępna w trzech rozmiarach, doskonale zintegruje się z wnętrzem, nadając mu przytulnego, a zarazem eleganckiego wyrazu. Konstrukcja oświetlenia, bazująca na lekkim papierowym stelażu pokrytym gęsimi piórami, tchnie lekkość nawet w najbardziej surowe pomieszczenie.CONIA-SILVA

Do It Yourself

Z kolei SILVIA i CONIA to lampy w kształcie przypominającym szyszkę. Są propozycją dla kreatywnych pasjonatów DIY, bowiem można je samemu złożyć. Montaż wszystkich elementów nie zajmuje więcej niż 20 minut. Dostępne są w dwóch rozmiarach i występują w wersji białej oraz czarno-złotej. Mogą zostać standardowo zawieszone bądź umieszczone na podstawie.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.