Ponad 120 wystawców z całej Polski, 14 wyjątkowych warsztatów prowadzonych przez kobiety dla kobiet i prelekcja Cezarego Lisowskiego z DESY o polskich projektantkach XX wieku – to plan na czerwcową edycję Targów Designu Wzory, która odbędzie się pod hasłem WZORY SĄ KOBIETĄ w pierwszy weekend czerwca w Elektrowni Powiśle. 

Strefa targowa, jak zawsze, wypełni się najlepszymi w swoim fachu rzemieślniczkami i rzemieślnikami z całej Polski. Silną reprezentację będą miały wystawczynie i wystawcy dedykujący swoją pracę kobietom – marki kosmetyczne, wellness, modowe i te tworzące biżuterię, ale nie zabraknie również twórców i twórczyń ceramiki, mebli, tekstyliów, oświetlenia, artykułów dziecięcych, czy plakatów – przedmiotów idealnych do tego, aby przygotować na lato dom i wszystkich jego mieszkańców.

Ważnym punktem programu Targów Wzory będą warsztaty, podczas których, w bezpiecznej przestrzeni, wolnej od presji świata, który zostanie za drzwiami, uczestniczki będą mogły celebrować kobiecość. Pomogą im w tym zaproszone gościnie. Na liście są już m.in.:

  • Marta Król – która poprowadzi warsztat z uwalniania głosu
  • Марго Пугаченко – nauczycielka chustowania
  • Milka Kruszewska – mistrzyni automasażu
  • Justyna Sobolewska-Noë właścicielka Natural Way – ekspertka w dziedzinie kosmetyki holistycznej
  • ekspertka z marki Alba1913 – która poprowadzi warsztat aromaterapii

Planowane wydarzenia, choć kobiece, otwarte będą dla wszystkich, a wstęp na nie będzie bezpłatny – również na wyjątkową prelekcję Cezarego Lisowskiego z DESY, który opowie o pionierkach polskiego projektowania, twórczyniach wnętrz, przedmiotów i rozwiązań, które na przestrzeni ostatniego stulecia zmieniły naszą codzienność.

Więcej informacji wraz z pełnym harmonogramem  wydarzeń towarzyszących dostępny jest na stronie wydarzenia na Facebooku: https://bit.ly/wzory_są_kobietą_warsztaty oraz https://bit.ly/polskie_projektantki_XX_wieku

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.