Wiszące lampiony w stylu japońskim, które można zawiesić na gałęzi drzewa lub pergoli, słupki do oświetlenia alejek i podjazdu, designerskie lampy stołowe czy podłogowe na trójnogu, które stawia się na patio, tarasie lub stole. Przenośne lampy do ogrodu i na balkon mają moc zmiany nastroju na lepszy.

Lampy Nordlux akumulatorowe

Bezprzewodowe lampy mają ten plus, że można je umieścić w dowolnym miejscu, przestawiać, aranżować przestrzeń na wiele sposobów i osiągnąć efekt WOW bez kabli i przedłużaczy. Szukacie takich? Zwróćcie uwagę na duńskie lampy Design For The People, które zapraszają do „zabrania ich gdziekolwiek”. A dzięki wymiennym akcesoriom można nawet określić rodzaj lampy, która najlepiej będzie pasować do ogrodu lub tarasu.

Lampy Sponge akumulatorowe

Przenośne lampy na baterię

Nie ma nic łatwiejszego niż ładowanie baterii w przenośnej lampie za pomocą mini-USB. Konstrukcja przenośnych lamp Nordlux, Design For The People i Paulmann została wyposażona w technologię LED, a ich naładowanie odbywa się właśnie w taki sposób. W efekcie oświetlenie można dostosować do każdej okazji, dopasowując jasność lampy od pełnej mocy do przytulnego oświetlenia (światło regulowane jest na trzech poziomach). Bateria ma żywotność do pięciu godzin przy pełnej mocy, a nawet dłużej, jeśli światło zostanie przyciemnione do delikatnego. Lampy z serii Sponge można umieszczać na kwietniku, podjeździe, tarasie, na stołach czy podłodze. Sponge wykonana jest z twardego plastiku i nie straszny jej wiatr i woda. W sklepie Ardant.pl dostępna jest w wersji wiszącej, stołowej, jako lampa podłogowa i dogruntowa.

przenośne lampy Solarna lampa Bob

Lampy solarne

Wyprowadzenie wnętrza na zewnątrz nigdy nie było łatwiejsze dzięki dekoracyjnym lampom zasilanym energią słoneczną – Bob i Leo. Wystarczy umieścić przenośne lampy w słonecznym miejscu, a gdy nadejdzie zmierzch, obserwować, jak włączają się automatycznie i oświetlają przestrzeń.

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.