Przestawiamy miejsce do pracy w pięciu różnych stylach. A wszystkie te biurka na nowy rok szkolny są piękne i wygodne.

Tekst: Joanna Zaguła

Znaleźliśmy dla was najładniejsze biurka na nowy rok szkolny. I to nie tylko dla uczniów. Każdemu z nas przyda się takie miejsce do pracy w domu, nawet jeśli codziennie rano wychodzi do biura. Nie trzeba być freelancerem ani przynosić papierów do domu, by docenić posiadanie biurka. Bo przecież czasem trzeba zająć się jakąś papierkową robotą i zapłacić rachunki, napisać kartkę imieninową do cioci czy staroświecki liścik miłosny do współlokatora. Zamiast robić to na kolanie, milej jest usiąść wygodnie przy biurku. A jeszcze milej, jak biurko jest ładnie zaprojektowane i zaaranżowane.

Polska marka Francke Art

Loftowo, czyli modnie. Takie biurko powinno mieć lekko industrialny charakter – nogi zrobione z jakichś fabrycznych elementów, blat z surowego drewna jak w warsztacie, czy widoczne duże śruby jak w projekcie Francke Art. Przy takim biurku ładnie wygląda po prostu stołek kreślarski, a na nim dodatki jak z dawnego gabinetu osobliwości – zasuszone owady, drewniane figurki.

Monograph

Minimalistycznie, czyli wygodnie. Mistrzowskie meble i dodatki w stylu minimal oraz tonę inspiracji znajdziecie na stronie marki Monograph. Prosty biały blat na niklowanych nogach, a na nim miedziane dodatki bez żadnych ornamentów to klasa sama w sobie. A jak dobrze się tu sprząta!

Nordal

Artystycznie, czyli z duszą. Niektórzy jednak wolą mieć w miejscu pracy kontrolowany chaos. Kolorowe poduszki do siedzenia, wiklinowy kosz na skarby zawieszony na ścianie, na biurku różne bibeloty i pudełeczka. Dużo zróżnicowanych faktur i materiałów. Nawet blat biura może być we wzór, jak ten z firmy Nordal.

Rice by Rice

Kolorowo, czyli pozytywnie. Jeśli nie jesteście pracoholikami i… co tu dużo mówić – myśl o pracy trochę was odrzuca, postawcie na mocne kolory. Poprawią nastrój i zachęcą do aktywności, jak to czerwone biurko od Rice by Rice. A co jeszcze bardziej was rozweseli? Pocieszne dekoracje – plastikowy dinozaur, wzorzyste zeszyty, nakrapiane kubeczki, szkatułka z liskiem.

Polska marka Ragaba

Przytulnie, czyli naturalnie. Miło i zdrowo pracuje się wśród zielonych roślin i przy biurku z naturalnego materiału, chyba najlepiej przy drewnianym. Drewniane meble z odpowiedzialnie pozyskiwanych materiałów oferuje np. Ragaba. To w dodatku przemyślane projekty tworzone z myślą o użytkowniku. Stawiajcie przy nich sporo roślinek doniczkowych, by było jeszcze piękniej.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.