Choinka na trzy sposoby

Towarzyszy nam już od kilkuset lat. Jest zielonym symbolem Świąt Bożego Narodzenia i to wokół niej tworzy się magiczna świąteczna aura. Choinkę ubierają wszyscy, a każdy robi to na swój sposób. Właśnie dlatego jest zawsze wyjątkowa.  Jak ją ubrać w tym roku?

EMPIK_Art Of Christmas_aranżacyjne (3)Dla jednych choinka to leśny zapach wypełniający dom, dla innych smaki dzieciństwa, bo przecież nie tylko szklane bombki służyły i służą do jej przystrajania. Jako dzieci na pachnących gałązkach obok papierowych, własnoręcznie wykonanych łańcuchów chętnie wieszaliśmy cukierki i pierniczki.

EMPIK_Christmas Legend_aranżacyjne (2)Dla smakoszy

Dla tych, dla których zapach choinki kojarzy się ciągle z dzieciństwem, proponujemy mniej „oficjalną” wersję świątecznego drzewka – właśnie ze słodyczami i ozdoby towarzystwie ozdób w kształcie Św. Mikołaja, renifera czy małe poduszeczki – serca.

EMPIK_Christmas Legend_aranżacyjne (15)W naturalnej odsłonie

Pachnąca lasem, udekorowana naturalnymi ozdobami zawsze prezentuje się doskonale. Można na niej powiesić ususzone plastry pomarańczy z goździkami, których intensywny aromat wypełni cały dom. Gałązki cynamonu związane lnianym sznurkiem bądź imitujące ptasie gniazda ręcznie robione ozdoby z cienkich gałązek również będą bardzo efektowne. Świątecznego charakteru dodadzą kokardy zrobione z traw lub barwionej rafii. Ukoronowaniem naturalnej wersji choinki mogą być szyszki – przyczepione drucikiem idealnie podkreślą naturalne walory drzewka.

EMPIK_Magic Christmas Time_aranżacyjne (9)Klasyka zawsze na topie

Biel, srebro, złoto i czerwień to od lat świąteczna klasyka. Zawsze dobrze wyglądają na choince i innych świątecznych dekoracjach. Są także synonimem wykwintnej elegancji. Możemy zdecydować się na monochromatyczny ton i wybrać jeden dominujący kolor. Dla tych, którzy kochają barwy rekomendujemy połączenie bieli, srebra lub złota z królewską czerwienią.

Właśnie dla amatorów świątecznej elegancji Empik przygotował dwie kolekcje ozdób i dodatków: opartą na kolorach bieli i srebra – Magic Christmas Time oraz złota – Art of Christmas”. Dla tych, którzy wolą sięgnąć po niezatarte świąteczne wspomnienia z dzieciństwa odpowiednia będzie kolekcja Christmas Legend. W kolekcjach znajdziemy: zestawy bombek i ozdób choinkowych, stroiki świąteczne, kule dekoracyjne oraz lampiony, a także zestawy świec choinkowych i stołowych, wianki ozdobne i wiszące ramki.

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.