Wydaje Ci się, że jesień i zima to nie jest dobry czas na odchudzanie? Wręcz przeciwnie! Podejmij wyzwanie i bądź fit!

Jesień i zima to czas, kiedy musimy szczególnie wspomóc organizm w walce z wirusami i przeziębieniami. Co zrobić? Wystarczy zadbać o swoją dietę. Niech będzie bardziej urozmaicona, odpowiednio skomponowana i oparta na sezonowych produktach, bo to właśnie one gwarantują najlepszy skład witamin i składników odżywczych.

26

Złote zasady

Spróbuj  w najbliższym czasie bardziej restrykcyjnie przestrzegać zasad zdrowego żywienia, jedz częściej a mniejsze posiłki, ogranicz słodkie przekąski a na pewno zauważysz różnicę – nie tylko stracisz na wadze, ale także wzrośnie twoja odporność. Istotne zmiany zajdą także w twoim wyglądzie: lepsza kondycja skóry i włosów oraz mocne paznokcie gwarantowane!

Kiedy brakuje czasu

I tu pojawia się problem… Nie masz czasu gotować pełnowartościowych posiłków, jesz nieregularnie? Gotowanie nie jest twoją mocną stroną a chcesz spróbować nowych smaków, poznać ciekawe i zdrowe dania? Rozwiązaniem może być catering dietetyczny. Odpowiednio zbilansowane przez dietetyka posiłki, w dodatku smacznie przygotowane przez doświadczonych kucharzy są codziennie dostarczane do twojego domu. Wyobrażasz sobie lepsze rozwiązanie? To zdecydowanie przepis na zdrową i pyszną dietę bez wysiłku.  Co ważne korzystanie z cateringu dietetycznego pomoże ci ukształtować odpowiednie nawyki żywieniowe, a problemy z utrzymaniem prawidłowej wagi przejdą do historii.

17

Plusy cateringu

Odchudzając się z cateringiem, zadbasz o figurę i doskonałe samopoczucie, za to ominie cię uciążliwe liczenie kalorii, codzienne zakupy i godziny w kuchni. Zostaw to profesjonalistom, którzy zadbają o jakość i smak twoich posiłków.

Profesjonalnie skomponowane diety odchudzające są bogate w warzywa i owoce, chude mięso oraz pełnoziarniste produkty zbożowe. Wykorzystanie  produktów o wysokiej zawartości substancji odżywczych i równocześnie niskiej kaloryczności w przeliczeniu na ich masę pozwala uzyskać pożądany deficyt energetyczny (czyli sprawia, że chudniemy), jednocześnie skutecznie niwelując uczucie głodu.

Pomyśl o cateringu dietetycznym jako sposobie na szybki, wygodny, a przede wszystkim zdrowy sposób na odchudzanie! A długie jesienno-zimowe wieczory zamiast w kuchni spędzaj tam, gdzie naprawdę masz na to ochotę.

Jak wybrać catering dietetyczny?

  1. Znajdź catering, który w ofercie ma rożne kaloryczności diet – daje ci to możliwość lepszego dopasowania do twoich potrzeb.
  2. Sprawdź, kto jest odpowiedzialny za bilansowanie jadłospisów – ważne, żeby była to osoba z wykształceniem dietetycznym.
  3. Wybierz catering z kadrą doświadczonych kucharzy – zagwarantuje ci to doskonały smak posiłków.

http://victorydiet.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.