Zdrowy, nieprzerwany sen to większa koncentracja w ciągu dnia. Ale to także klucz do ładnej cery, lepszej przemiany materii, młodego wyglądu. Jeśli macie problem z zasypianiem, wypróbujcie zatyczki do uszu.

 

Kładziesz się spać, a sąsiedzi zaczynają imprezę. Nie można otworzyć okna, bo hałas uliczny nie pozwala zasnąć. Na jutro ważna prezentacja, a w twoim budynku akurat jest remont. Czy to w nocy, czy w środku dnia, nieprzyjemne hałasy potrafią utrudnić życie tak, że codzienne czynności stają się trudne do zrealizowania. Nie możesz wtedy porządnie się wyspać czy zdrzemnąć. A to bardzo ważne nie tylko dla codziennej produktywności, ale po prostu dla zdrowia całego organizmu. Jeśli więc w twoim otoczeniu za wiele jest hałasu, koniecznie wypróbuj zatyczki do uszu. Na przykład takie od Haspro Sleep. To zatyczki do spania i odpoczynku, które idealne wyciszają hałas, głośną muzykę czy imprezujących sąsiadów, gdy chcemy odpocząć, zrelaksować się czy cieszyć się spokojnym snem. To również stopery do uszu, które pozwolą zasnąć przy chrapiącym partnerze, przez którego ciężko nam zmrużyć oko. Potrzeba wyciszenia dźwięków otoczenia jest także niejednokrotnie we współczesnym, hałaśliwym świecie, zbawienna dla zdrowego słuchu. Zatyczki potrafią więc uchronić nas przed pogorszeniem jakości słyszenia. Stosując je, możesz korzystać z życia, chodzić na koncerty czy majsterkować przy remoncie bez ryzyka utraty słuchu.

Haspro Sleep zostały zaprojektowane tak, aby dzięki subtelnym kształtom i niewielkim rozmiarom były praktycznie nieodczuwalne podczas snu. Nawet jeśli początkowo po włożeniu ich do uszu, czujesz ich obecność, szybko się przyzwyczaisz. Wykonane z hipoalergicznego silikonu, są one także bezpieczne w użytkowaniu w uszach i wygodne do zakładania i wyjmowania. Umożliwiają doskonałą wentylację kanału słuchowego i  – dzięki zastosowaniu miękkiego materiału – są plastyczne i wygodne, nawet jeśli śpisz na boku, opierając ucho na poduszce. Z łatwością dopasowują się do kształtu niemal każdego ucha.

Ich subtelny niewielki rozmiar sprawia, że mogą zawsze być pod ręką na stoliku nocnym, ale także w torebce (mają metalowe, eleganckie etui), by ułatwić sen również w podróży. Zapewniają bardzo wysokie wygłuszenie hałasów i nadają się do wielokrotnego zastosowania, a więc pozwalają ograniczyć ilość zbędnych śmieci.

Zatyczki do uszu Haspro Sleep to całkowity komfort, ale też bezpieczeństwo. Wiele osób boi się zupełnego odcięcia od dźwięków świata zewnętrznego. Na szczęście ten produkt, wykorzystujący innowacyjną technologię, pozwala wytłumić wszystkie nieprzyjemne dźwięki, zachowując jednocześnie słyszalność alarmów i rozmów w pobliżu. Nie będziesz więc pozbawiony możliwości reakcji, jeśli zajdzie taka potrzeba.

DANE TECHNICZNE:

  • SNR 26 dB
  • Materiał: supermiękki, hipoalergiczny silikon
  • Waga: 1.38 g/para
  • Wymiary: 13 mm x 22.7 mm

Gwarancja – 12 miesięcy, dotycząca jakości produktu.

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.