Świece pieńkowe są oryginalnym dodatkiem do każdej przestrzeni i dekoracją stołów. Wysokiej jakości modele świec w odpowiedniej kolorystyce umiejętnie podkreślają styl wnętrza i mają pozytywny wpływ na jego wizerunek. Sprawdź, dlaczego warto mieć takie nie tylko w domu, ale też w hotelu czy restauracji.

świece

Świecie dają poczucie ciepła i wprowadzają do wnętrza romantyczny klimat, a świecie pieńkowe to doskonały dodatek na stoły restauracyjne. Ich obecność zmienia wizerunek lokalu. Im wyższej jakości modele, bardziej wyszukane, tym restauracja będzie lepiej odbierana. Wystrój przestrzeni restauracyjnej jest tym elementem, który ma zasadnicze znaczenie w pierwszym wrażeniu. Świece dają też poczucie intymności, co w niektórych miejscach jest wręcz pożądane.

Świece pieńkowe to dość delikatny akcent. Najczęściej występuje w grupie kompozycyjnej świec o różnej wysokości. Nierzadko towarzyszy im ciekawa podstawa – całość tworzy stroik, idealną ozdobę stołu. Jakie świece wybrać do domu, a jakie do restauracji? W tym drugim przypadku takie, których styl współgra z wystrojem architektonicznym lokalu. Ciekawym modelem jest choćby świeca lustrzana – oryginalna i nietuzinkowa. Takie świece występują w wielu różnych kolorach, więc łatwo wybrać coś odpowiedniego. Są też bardziej stonowane modele, którym ekskluzywności nadaje ozdobna obręcz np. z niewielkimi perełkami. 

Wysokiej jakości świece pieńkowe wypalają się równomiernie. Ich wybarwienie jest jednolite, a struktura gładka. To mało kosztowna dekoracja, a może zrobić efekt WOW, podczas uroczystości weselnych czy eventów.

Świece w hotelowym lobby

Świece to doskonały pomysł na zaaranżowanie przestrzeni hotelowego lobby. Co prawda, nie jest to najlepsze miejsce do ich palenia, ale wysokiej jakości świece same w sobie mają ogromne walory dekoracyjne. Świeca pieńkowa będzie też interesującą ozdobą recepcji. Może występować solo lub w towarzystwie innych dodatków, np. wykonanych ze szkła. 

Śmiało można też wykorzystać do ekspozycji świec lampiony, które będą ciekawym elementem ozdabiającym wejście – tak do lokalu, jak i domu. Świece w pomieszczeniu użytkowym podniosą jego standard – w odbiorze stanie się bardziej wytworne.

Materiał partnera 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.