Samodzielna organizacja wesela nie jest niczym niezwykłym. Chcecie, aby wasze przyjęcie było wspaniałe, a jednocześnie nie zrujnowało wam budżetu? Spróbujcie sami przygotować dekoracje na ślub i wesele. 

organizacja wesela

Tiul na rolce – czyli organizacja wesela od kulis 

Chcecie mieć ciekawe dekoracje na ślubie? Możecie je zrobić sami, nawet jeśli nie macie wybitnych zdolności artystycznych. Wystarczy kupić tiul na rolce w białym kolorze, aby przyozdobić nim ławki w kościele oraz klęczniki. Kokardy wykonane z białego tiulu świetnie udekorują również krzesła pary młodej oraz światków. Mniejsze kokardki z tiulu przyczepione do baloników albo bezpośrednio do płotu czy bramy wjazdowej pozwolą wam na tanie udekorowanie domu. Kolorowy bieżnik z tiulu na stole to świetny dodatek do dekoracji sali weselnej. Jeżeli chcecie, by wszystko komponowało się idealnie, postawcie na tiul na rolce w odcieniu najbardziej zbliżonym do kwiatów, które będą na stołach.

Trwała i tania dekoracja do zdjęć? Mamy na to sposób

Piękne zdjęcia z kwiatami to wasze marzenie? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby się  spełniło. Sztuczne kwiaty na sali weselnej na pewno nie zwiędną, a stworzenie z nich kompozycji z pewnością będzie tańsze niż w przypadku żywych odpowiedników. Przyda się do tego gąbka florystyczna jak ta: https://szklanatorebka.pl/pl/p/Gabka-Florystyczna-sucha-do-kwiatow-sztucznych-/2303 i można przystępować do działania. Podcinając odpowiednio łodyżki sztucznych kwiatów, można uzyskać ciekawą kompozycję i to niewielkim kosztem.  I – co ważne – na zdjęciach dekoracja będzie prezentować się bardzo dobrze niezależnie od warunków pogodowych.

Organizacja wesela – naczynia na słodki stół

Jeżeli na weselu planujecie słodki stół, dobrym pomysłem będzie zainwestowanie w szklane i stylowe naczynia przeznaczone właśnie do candy barów. Dzięki nim słodkości będą wyglądały apetycznie i na pewno znajdą zainteresowanie nie tylko wśród najmłodszych gości. Stylowe naczynia do candy baru sprawdzą się nie tylko podczas przyjęcia weselnego. W przyszłości będziecie mogli je wykorzystywać na co dzień w kuchni, np. do przechowywania ciasteczek, podawania sałatek czy innych przystawek podczas domowych przyjęć. 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.