Firma Maczfit dołączyła do 10. jubileuszowego biegu Wings for Life World Run, który odbędzie się już 7 maja br. Kapitanem wirtualnej drużyny marki została Agnieszka Kobus-Zawojska, znana polska wioślarka. Środki zebrane w ramach imprezy zostaną przeznaczone na badania nad wynalezieniem metody leczenia urazów rdzenia kręgowego.

Wings for Life World Run

Wings for Life World Run to globalny bieg charytatywny organizowany na całym świecie od 2014 r w dwóch formułach: Biegu Flagowego w wybranych lokalizacjach oraz Biegu z Aplikacją, która umożliwia równoległy start w dowolnym miejscu na Ziemi. Jego celem jest wsparcie badań nad znalezieniem skutecznej metody leczenia urazów rdzenia kręgowego. W tym roku do partnerów wspierających wydarzenie dołączył catering dietetyczny Maczfit, który m.in. będzie obecny w Poznaniu – na flagowym biegu polskiej edycji WFL WR. Pojawi się na nim również Agnieszka Kobus-Zawojska, multimedalistka olimpijska, ambasadorka marki Maczfit. Wioślarka weźmie udział w samym biegu, ale też powoła wirtualną drużynę Maczfit, w jakiej może pobiec każdy, niezależnie od lokalizacji startu.

„Bieg na rzecz tych, którzy nie mogą pobiec na własnych nogach, to naprawdę piękny i ważny gest. Jako sportowiec całym sercem wspieram tę inicjatywę i kibicuję każdemu, kto zechce się w nią zaangażować. Bardzo się cieszę, że będę mogła wziąć udział w biegu WFL WR i wraz z Maczfit dołożyć swoją cegiełkę do tej inicjatywy. Serdecznie zapraszam wszystkich fanów sportu, do dołączenia do naszej drużyny mówi Agnieszka Kobus-Zawojska.

Dla wszystkich uczestników biegu WFL WR Maczfit przygotował szereg działań. Więcej na ich temat będzie można się dowiedzieć w najbliższych tygodniach na kanałach social mediowych marki. Firma będzie m.in. obecna na trasie biegu w Poznaniu. W jej strefie będzie można spotkać się z dietetyczką Maczfit, która odpowie na pytania dotyczące poszczególnych diet i tego, jak wesprzeć swoją formę poprzez odpowiednio zbilansowane posiłki.

„Od blisko 8 lat zachęcamy Polaków do tego, aby odpowiednio się odżywiali, ale też pamiętali o aktywności fizycznej. Naszym zdaniem połączenie ruchu z robieniem czegoś dobrego dla innych, to idealna kombinacja. Dlatego z wielką chęcią dołączyliśmy do listy partnerów tego wyjątkowego biegu. Cieszymy się, że będziemy mogli wspólnie z naszą ambasadorką i drużyną Maczfit przyczynić się do osiągnięcia celu Wings for Life World Run” – mówi Karolina Tokarz, Content and Visual Communication Director w Maczfit.

Link do zapisu do drużyny Maczfit: https://www.wingsforlifeworldrun.com/pl/teams/EjzLYE

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.