Czystość jest podstawą naszego dobrego samopoczucia i atrakcyjnego wyglądu. Poczucie świeżości i komfortu ma wpływ na nasze funkcjonowanie w ciągu dnia w pracy i w domu. Codzienna higiena jest dla nas oczywista, ale czy na pewno wiemy o niej wszystko?

Współpraca: Izabela Jung – psycholog, seksuolog

Iza_Wolska_Wizerunek_Profesjonalisty_800px

„Intymność dla każdego z nas to niezwykle ważna sprawa. Wiąże się zarówno z bliskością w każdym sensie: z troską i dbałością, jak i zaspokajaniem naszych ważnych potrzeb. Z pojęciem tym równie silnie wiąże się radość, przyjemność i poczucie komfortu. Lubimy być blisko z ludźmi, którzy są dla nas ważni i pragniemy cieszyć się z kontaktu z nimi, nie zaprzątając sobie głowy niczym innym. Warto więc korzystać z nowoczesnych produktów, które zapewnią nam czystość i komfort o każdej porze dnia. Wtedy intymność będzie dla nas otwartością i radością. Takie właśnie poczucie spełnienia własnych potrzeb, zadowolenie z bycia sobą sprzyja tworzeniu i zacieśnianiu więzi, budowaniu pewności siebie i otwartości na świat” – wyjaśnia psycholog Izabela Jung.

para

By czuć się czysto i świeżo

Jednym z nowoczesnych, wygodnych produktów, które mamy do dyspozycji, jest nawilżany papier toaletowy Velvet. Sprawia on, że zawsze możemy czuć się czysto i świeżo, co jest tym bardziej ważne, gdy nie mamy w domu bidetu. Warto go używać, bo zapewnia komfort niezależnie od pory dnia. Dzięki temu produktowi wszyscy – zarówno kobiety, jak i mężczyźni, mają większe poczucie świeżości, atrakcyjności i pewności siebie, a w konsekwencji więcej energii do sprostania wyzwaniom codzienności i bycia otwartym na codzienne przyjemności: popołudniową randkę, czułą bliskość, radość na zajęciach tańca czy jogi.

P42_MOIST_RUMIANEK_FTakże dzieci dzięki poczuciu czystości i świeżości, które zapewnia im nawilżany papier toaletowy Velvet Junior, mają jeszcze większą chęć do ćwiczeń, gier i zabaw na sali gimnastycznej, balecie, piłce nożnej czy podczas spotkania z rówieśnikami

P42_MOIST_junior_F

Nowy nawilżany papier toaletowy Velvet jest dostępny w dwóch wariantach –  Rumianek i Aloes oraz Junior

 www.swiatvelvet.pl

 

 

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.