Piękny, zdrowy uśmiech już po jednej wizycie w klinice? Jest to możliwe dzięki profesjonalnym zabiegom wykonywanym przez dr Agnieszkę Sicińską.

07-USMIECHNIJ-SIE-Z-DR-AGNIESZKA-SICINSKAJest jedną z najlepszych i najbardziej cenionych dentystek w Polsce. Już w dzieciństwie wiedziała, kim zostanie w przyszłości. Jej pasja wraz z wykształceniem, jakie zdobyła na Warszawskiej Akademii Medycznej oraz praktykach zawodowych w prywatnych klinikach stomatologicznych w Duisburgu i Dusseldorfie, pozwoliło na stworzenie bardzo nowoczesnej i profesjonalnej kliniki stomatologicznej.

Chcę być piękna

Dr Agnieszka Sicińska specjalizuje się przede wszystkim w rekonstrukcjach i protetyce implantologicznej, czyli najbardziej zaawansowanych technologicznie dziedzinach stomatologii. Brała udział w programie „Chcę być piękna”. To właśnie dzięki jej pracy i innych dentystów i protetyków z Centrum Stomatologicznego EURODENTAL wiele pań znacząco poprawiło stan swojej jamy ustnej i zębów, uzyskując piękny uśmiech. Od czasu realizacji tego programu minęło już prawie 10 lat, a pacjenci dr Agnieszki Sicińskiej wciąż licznie przychodzą do niej na profesjonalne zabiegi.

03-USMIECHNIJ-SIE-Z-DR-AGNIESZKA-SICINSKA

Nowoczesne rozwiązania

Wielu pacjentów nie może pozwolić sobie na długą rekonwalescencję, a już
z pewnością nie chcą wyjść z gabinetu jako osoby bezzębne. Przygotowane przez dr Agnieszkę Sicińską rozwiązania pozwalają na prowadzenie normalnego życia w czasie całego leczenia. W sytuacji, kiedy trzeba usunąć jakieś zęby, a następnie wkręcić implanty i zrekonstruować kość, jednoczesne wykonanie zabiegu powoduje same korzyści.

Najważniejsze jest to, że wykonane zabiegi chirurgiczne i natychmiast obciążone implanty mają lepsze warunki gojenia. Należy pamiętać, iż każdy zabieg chirurgiczny wiąże się z przecięciem, a zatem uszkodzeniem naczyń krwionośnych w operowanym miejscu. Efektem dzielenia zabiegów jest to, że zamiast w najzdrowszą tkankę wkręcane są implanty w bliznę. Dotyczy to także rekonstruowanej kości i tkanek miękkich.

04-USMIECHNIJ-SIE-Z-DR-AGNIESZKA-SICINSKA

Co warto wiedzieć o implantach?

„Chcemy, aby wszystkie użyte w zabiegach rekonstrukcyjnych biomateriały i implanty zintegrowały się z organizmem pacjenta. Chcemy, aby preparat, którym odtwarzamy brakującą kość, stał się tkanką kostną tego pacjenta– wyjaśnia dr Agnieszka Sicińska. „W tym celu potrzebne są naczynia krwionośne, które wrosną w umieszczony biomateriał i uczynią go żywym. To samo dotyczy implantów. Powierzchnie zewnętrzne nowoczesnych implantów są tak spreparowane, aby nasze komórki kostne mogły wrosnąć w ich pory, a tym samym mocno objąć i przytrzymać implanty. Prawdziwym cudem i błogosławieństwem jest możliwość natychmiastowego obciążenia implantów. Poza oczywistymi walorami społecznymi, wychodzimy od dentysty z zębami, proces gojenia przebiega lepiej, a przede wszystkim szybciej. Nie ma potrzeby wykonywania zabiegu tzw. drugiego etapu czyli wyłaniania implantów, a miejsca, gdzie implanty łączą się z dziąsłem wyglądają naturalnie pięknie. Skracając czas leczenia zmniejszane są nakłady finansowe pacjenta, a piękny i zdrowy uśmiech powstaje szybciej.”

06-USMIECHNIJ-SIE-Z-DR-AGNIESZKA-SICINSKA

Indywidualne, troskliwe i profesjonalne podejście do pacjentów sprawiają, iż osoby przychodzące na zabieg, czują się pewnie i bezpiecznie w rękach Agnieszki Sicińskiej.

 

Agnieszka Sicińska

www.agnieszkasicinska.com

 

Porady eksperta

www.eurodental.pl/agnieszka-sicinska

 

Zarezerwuj wizytę online

www.znanylekarz.pl/agnieszka-ewa-sicinska/stomatolog

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.