Latem włosy narażone są na szkodliwe działanie wielu czynników zewnętrznych. Słońce, wiatr, kąpiele w słonej lub chlorowanej wodzie mogą sprawić, że kosmyki staną się przesuszone i matowe. Aby temu zapobiec, należy odpowiednio przygotować je do nadchodzącego sezonu. Jak? Zdradza stylistka fryzur Wella, Agnieszka Płusa-Balcarek.

 

AntonioBerardi-003

Po pierwsze – nawilżaj!

Niewystarczający poziom nawilżenia sprawia, że włosy stają się szorstkie i matowe, mniej podatne na stylizację. Chcąc cieszyć się gładką, pełną blasku i olśniewającą fryzurą, wybierz linię Wella Pro Series Moisture, która zapewni właściwe nawilżenie włosów, a ty zyskasz lśniącą, gładką i bardziej elastyczną fryzurę.

Po drugie – kontroluj!

Twoje włosy są niesforne i puszą się? Obawiasz się nawet najmniejszego letniego deszczu lub mżawki? Niepotrzebnie. Z kolekcją Wella Pro Series Frizz Control  włosy będą posłuszne, gładkie i lśniące cały dzień. Kosmetyki pomogą również chronić przed fryzurę nadmiarem wilgoci z zewnątrz.

Po trzecie – olśniewaj!

Wieczorne wyjście wymaga zjawiskowej fryzury, dlatego warto wybierać kosmetyki, które wydobędą z włosów naturalny blask. W tym celu sięgnij po linię Wella Pro Series Shine, która pomoże nadać włosom wypielęgnowany, zdrowy i atrakcyjny wygląd.

 

Po czwarte – upij włosy w kilka minut

Sposób pierwszy:

By_Ronald_James

 • Po zastosowaniu szamponu i odżywki Wella Pro Series Colour wysusz  dokładnie włosy suszarką.
 • Nałóż na włosy żel Wellaflex Maksymalne Utrwalenie
  i rozczesz je grzebieniem z szeroko rozstawionymi ząbkami.
 • Zależnie od swoich preferencji, stwórz przedziałek na środku lub na boku.
 • Podziel włosy na trzy sekcje: prawą, lewą i tylną. Z ostatniej zrób koka, owijając kucyk wokół gumki i podepnij go wsuwkami.
 • Z pozostawionymi pasemkami, zrób to samo. Najpierw owiń wokół koka prawe, a następnie lewe pasmo (na krzyż) i każde z nich podepnij wsuwką w niewidocznym miejscu.
 • Spryskaj fryzurę lakierem Wellaflex Maksymalne Utrwalenie.

Sposób drugi:

wella fryzury

 • Na osuszone ręcznikiem włosy nałóż piankę Wellaflex Instant Volume Boost.
 • Zrób przedziałek po wybranej stronie i wysusz włosy, wygładzając je u nasady.
 • Podziel włosy na dwie sekcje i lekko spryskaj  e żelem w spray’u Wellaflex Instant Volume Boost. Wybraną sekcję włosów, skręć odsłaniając ucho.
 • Połącz włosy, tworząc niski kucyk i zepnij gumką z haczykiem.
 • Całość fryzury raz jeszcze spryskaj lakierem Wellaflex Instant Volume Boost, który pomoże uzyskać spektakularny efekt stylizacji fryzury i osiągnąć podwójną objętość włosów.

 

 

 

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.