Dlaczego wypadają? Sezonowo, pod wpływem stresu i chorób. Na skutek złej diety. To przez to stają się rzadsze, tracą koloryt, są osłabione. Jak z tym walczyć? Rozwiązaniem jest mezoterapia igłowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawie 60 lat minęło, odkąd pewien lekarz postanowił dla lepszego efektu działania leku, podać go swoim pacjentom bezpośrednio na chorobowo zmienione miejsce. Od tego czasu metodę tę stosowano w najróżniejszych dziedzinach medycyny, aż w końcu trafiła do medycyny estetycznej. Rezultaty były zadziwiająco szybkie i spektakularne, a co najważniejsze – uzyskane w zgodzie z ludzkim organizmem. Mowa o mezoterapii igłowej.

Zabiegi z użyciem tych preparatów polegają  na dostarczaniu bezpośrednio do skóry właściwej, za pomocą serii drobnych nakłuć, substancji aktywnych w tym specjalnie dobranych peptydów biomimetycznych, stymulujących naturalne mechanizmy naprawcze skóry oraz powstrzymujących wypadanie włosów. Efekty są bardzo dobre już po pierwszych zabiegach, ale to lekarz decyduje o doborze kuracji i jej długości. Sam zabieg mezoterapii igłowej skóry głowy jest praktycznie bezbolesny i trwa dosłownie kilka minut a efekty są spektakularne.
Cena: 700-1000 za zabieg

 

Unikalne peptydy

Laboratorium Caregen dostawca czynników wzrostu i peptydów biomimetycznych do największych laboratoriów kosmetycznych na świecie opracowało serię produktów medycznych do włosów, które dają lekarzowi możliwość walki z tym powszechnym problemem.

Wysoka skuteczność mezoterapii przy użyciu Dermaheal polega na dostarczaniu do skóry właściwej nie tylko czynników wzrostu, ale i unikalnych peptydów, które stymulują naturalne procesy naprawcze, uwalniając składniki odżywcze i nawilżające. Są to tzw. peptydy biomimetyczne, podobne do produkowanych przez nasze organizmy aminopeptydów, które za pomocą małych cząsteczek pobudzają produkcję kolagenu i elastyny. Te z kolei odpowiadają za gładkość i jędrność skóry. Dodatkowo każdy z preparatów zawiera odpowiednie związki aktywne, uzależnione od danego problemu estetycznego, na który chcemy zareagować.

W mezoterapii bardzo ważne jest indywidualne podejście do problemu. A preparat powinien być tak skomponowany, by poza bezpośrednim działaniem na dany obszar, naturalnie stymulował skórę do samodzielnej regeneracji.

Prosto do celu

Specjalnie opracowany koktajl do mezoterapii Dermaheal HL wzmacnia i odbudowuje cebulki włosowe, dzięki czemu zapobiega wypadaniu włosów. Unikalny skład, bogaty w odpowiednio dobrane peptydy, działa stymulująco i odżywczo na komórki skóry głowy, co w efekcie doprowadza do zatrzymania procesu wypadania włosów, odzyskania ich gęstości i zdrowego blasku. Na początku należy poddawać się zabiegowi co siedem-dziesięć dni, aby powstrzymać wypadanie. Następnie, dla podtrzymania efektu, warto wykonywać jeden zabieg na miesiąc.

Doktor Robert Chmielewskii z warszawskiej kliniki rClinic poleca preparaty z peptydami biomimetycznymi jako przygotowanie skóry głowy do zabiegu przeszczepu włosów, czy tez wzmocnienie włosów po przeszczepie. Peptydy, dostarczane bezpośrednio do skóry właściwej za pomocą mezoterapii, podejmują działania opóźniające proces wypadania włosów i stymulują nowy włos do szybszego wzrostu.

 

www.rClinic.pl
ul. Topiel 12, Warszawa
Tel.: + 48 22 828 94 88 

 

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.