Wyjątkowe kobiety, intymna atmosfera, sensualne fotografie. Za nami kolejny weekend YES I AM BEAUTIFUL. Dwa dni pełne zmysłowości i piękna. Republika Kobiet patronowała wydarzeniu.

walentynki Yes I'm Beautiful

Pierwszy dzień rozpoczął się od sesji coachingowej z Elżbietą Lange. Podczas szkolenia uczestniczki odkrywały w sobie piękno, wzmacniały poczucie własnej wartości, uczyły się, jak pokochać swoje ciało. Potem było już nieco łatwiej i jeszcze piękniej. Spotkanie z brafitterką Triumph i indywidulany dobór bielizny – odpowiedni rozmiar, fason oraz kolor. Profesjonalna stylizacja brwi w wykonaniu Marty Wiśniewskiej oraz lekcja chodzenia na obcasach pod okiem Natalii Jaty. A tuż przed samą sesją fotograficzną – Patrycja Toczyńska, fotografka, zdradziła kilka trików, jak dobrze wychodzić na zdjęciach.

walentynki Yes I'm Beautiful

Dzień drugi ściśle związany był z sesją zdjęciową, która odbyła się w miejscu wyjątkowym, bo w apartamencie prezydenckim Hotelu Sheraton w Warszawie. Przygotowania rozpoczęły się z samego rana – indywidualny dobór makijażu oraz stylizacja fryzur. I tak do momentu, aż rozbłysły pierwsze flesze. Intymna przestrzeń i luźna atmosfera sprawiły, że uczestniczki czuły się pewnie i swobodnie przed obiektywem. Efekty są zdumiewające, a zadowolenie pań najlepszym dowodem na to, że wystarczy czasem drobna zmiana, żeby w końcu przyznać: „Yes I am beautiful”.

walentynki Yes I'm Beautiful

PARTNERZY WEEKENDU YES I AM BEAUTIFUL

walentynki Yes I'm Beautiful

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.