Słynąca z zamiłowania do ciekawych fryzur dziennikarka, prezenterka i blogerka Dorota Michałowska proponuje kilka szybkich stylizacji, czyli najlepsze fryzury na lato.

Proponujemy wam modne i łatwe do wykonania fryzury na lato. Pierwsza propozycja jest najlepsza dla tych z nas, które lubią po wyjściu z basenu, morza, czy oceanu wyglądać świeżo i pięknie. Przy użyciu super oszczędnościowej suszarki Remington D5720 po mokrych i posklejanych włosach nie zostanie śladu w kilka minut. Zobaczcie!

 

Kiedy koleżanka odrywa nas od pracy, pielęgnowania ogródka, gotowania obiadu lub codziennej czynności i proponuje kino „za chwilę” nie musimy wpadać w panikę. Dzięki prostownicy Remington Advanced Colour Protect w 5 minut zrobimy się na bóstwo i możemy iść śmiało podbijać kinowe sale. I nie tylko. Z taką fryzurą zrobimy wrażenie wszędzie. Śmiało możemy wybrać się w niej na imprezę czy kolację, jeśli po kinie koleżanka, zaproponuje dalsze atrakcje. Dorota Michałowska prezentuje elegancką fryzurę wyczarowaną w kilka minut.

Lato to też jak zwykle czas zwariowanych imprez i prywatek. Dorota Michałowska została zaproszona na disco w stylu lat 80. W dodatku na wrotkach! W takiej sytuacji konieczna jest odpowiednia fryzura. Poniżej prezentuje stylizację na tę okazję, którą zrobiła dzięki karbownicy firmy Remington. Ciekawe jesteście jak wygląda? Zobaczcie same!

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.