Zależy ci na rewelacyjnym wyglądzie? Wypróbuj Bio Electro Peeling! Ten zabieg nie bez powodu jest polecany przed „wielkimi wyjściami”. Usuwa martwe komórki naskórka bez łuszczenia i zaczerwienienia. Dzięki niemu skora jest rozjaśniona i napięta. 

 

shutterstock_295059887Bio Electro Peeling to jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji i odmładzania falami radiowymi. Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii Urządzenia Medyczne, a badania i analizy cytologiczne wykazały, że zabieg zapewnia bezpieczeństwo i skuteczność oraz nie narusza naskórka, nie wywołuje podrażnień i alergii oraz mikrouszkodzeń.

shutterstock_148364243

Podczas zabiegu elektroda w kontakcie ze skórą emituje mikro wyładowania prądów o niskiej/średniej częstotliwości, które stymulują rozbicie słabych połączeń międzykomórkowych w warstwie rogowej, działają dezynfekująco, zapewniając barierę przed patogenami zewnętrznymi, złuszczają naskórek, stymulują odnowę komórkową i spłycają zmarszczki, nadają cerze delikatność i polepszają jej elastyczność, a przede wszystkim zapewniają skuteczną eksfoliację o przedłużonym działaniu. 

Bezpośrednio po peelingu można wykonać dodatkowe zabiegi np. falą radiową, która pozwoli na pogłębienie efektu napięcia skóry, podniesienia owalu twarzy, spłycenia zmarszczek.

piling

Zabieg można wykonać

Rezydencja Urody / Residence de la Beaute ul. Niecała 10 ,  00-098 Warszawa, tel. 022 216 77 37, www.rezydencja-urody.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.