Jedno ukradkowe spojrzenie, delikatnie przygryzione usta, chwila intymności w windzie czy sypialni… Na tegoroczne Walentynki spróbujcie przeżyć coś nowego! Inspiracji możecie szukać w #50GierDurex.

 

shutterstock_99954410

Co dzieje się, gdy kochankowie nie chcą jedynie czytać o gorącym seksie, a pragną przeżyć go w swojej sypialni? Drobne gesty czy dwuznaczne sytuacje mogą poprowadzić wprost na wyżyny rozkoszy we dwoje. Oczywiście pod warunkiem, że porzucicie książkę czy oglądanie filmu, na rzecz… rzeczywistych wrażeń! Durex za pomocą niezwykle refleksyjnego i zmysłowego filmiku, udostępnionego na YouTube przypomina, że rzeczywistość jest lepsza niż fikcja! W tegoroczne Walentynki możecie zagrać w jedną z #50GierDurex.

 

Mniej seksu?

Jak pokazują badania przeprowadzone na zlecenie marki Durex w 2015 roku, aż 65% Polaków woli swoje pragnienia przekuwać w rzeczywistość, niż oddawać się fikcji. Mimo to zaledwie 21% ankietowanych uprawia seks regularnie dwa razy w tygodniu. Czy dostęp do nowych technologii i książek z erotycznym podtekstem mogą mieć wpływ na ten alarmujący spadek aktywności seksualnej? Niepokoi fakt, że 5 razy więcej mieszkańców Polski, każdego dnia ogląda telewizję w łóżku niż uprawia seks, a 3 razy więcej przegląda internet i ulega czarowi social media.

 

Rzeczywistość kontra fikcja

Książki czy filmy przedstawiające odważne sceny dla dorosłych, w tej chwili są ogólnodostępne w kulturze popularnej i rozpalają wyobraźnię niejednego czytelnika – bez względu na płeć. Z tego powodu panuje przekonanie, iż staliśmy się poszukiwaczami przygód… seksualnych. Tymczasem co 3. osoba ostatni raz wypróbowała w sypialni czegoś nowego ponad rok temu lub nawet dawniej! Dziwi fakt, że prawie 48% Polaków nigdy nie brało udziału w odgrywaniu fantazji seksualnych w związku, podczas gdy ponad 60% chciałaby, aby ich partner był bardziej pomysłowy we wprowadzaniu nowości czy zabaw w łóżku. 15% z nas chętnie wypróbowałoby w sypialni gadżety erotyczne, ponad 14% – chciałoby być zdominowanym, a 13,5% – pragnie wypróbować seks w trójkącie.

shutterstock_144845944

Gry… łóżkowe!

Jak zachęcić partnera do większej odwagi w sypialni? Co zrobić, by przekonać się, że telewizyjna lub książkowa fikcja jest niczym w porównaniu do rzeczywistości przeżywanej intensywnie we dwoje? Durex uważa, że odpowiedź leży w dostarczeniu odpowiedniej dawki… inspiracji! Właśnie dlatego, na tegoroczne Walentynki marka przygotowała #50GierDurex – specjalny przewodnik po zabawach seksualnych, który pomoże parom wnieść odrobinę rozrywki do sypialni i skupić się im tylko i wyłącznie na sobie. Tu i teraz.

 

„Pociąga nas odkrywanie naszego potencjału seksualnego, przekraczanie granic i poszukiwanie nowych doznań. Pary często czerpią inspirację z życia codziennego, filmów, książek, ale – jak pokazują badania marki Durex – nie zawsze przenoszą je do własnej sypialni. Dlatego warto korzystać z porad i inspiracji, które pobudzą oboje partnerów i pomogą otworzyć się na nowe doświadczenia” – mówi Radosław Jerzy Utnik, psycholog i seksuolog.

 

https://www.youtube.com/watch?v=wpiL4_ugBys&feature=youtu.be

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.