Znacie nowe herbaty Nereyo? Jeśli nie – spróbujcie. Skomponowane z najwyższej jakości składników, zbalansowane smakowo, z dodatkami owoców liofilizowanych dodają zdrowia, energii, relaksują i poprawiają nastrój. Wszystko zależy od mieszanki, po którą sięgniecie.

Bazą herbat Nereyo są chińskie herbaty tradycyjne, np. wysokiej jakości czarna herbata Yunnan i zielona herbata Sencha, a ich wybór nie jest przypadkowy. Czarną herbatę sprowadza się z chińskiej prowincji Yunnan, ponieważ charakteryzuje się ona zdecydowanym aromatem i ma dużą ilość tzw. złotych tipsów (liści herbacianych najwyższej jakości). Z kolei Sencha jest najbardziej znaną i cenioną zieloną herbatą, wyróżniającą się delikatnym smakiem, dzięki czemu idealnie komponuje się z dodatkami.

Dodatki najwyższej jakości

Nie można komponować wysokiej jakości herbat bez najlepszych dodatków, dlatego w mieszankach Nereyo znajdziecie tylko to, co najlepsze.Przykładem są liofilizowane owoce, które w procesie suszenia poprzez mrożenie zachowują 90% swoich właściwości. Liofilizacja jest procesem drogim, ale najlepszym ze względu na zachowane wartości owoców. Owoce liofilizowane są zdrowym i naturalnym produktem – w przeciwieństwie do owoców kandyzowanych, które często można znaleźć w mieszkach herbat stojących na marketowych półkach.

Kolejnym składnikiem herbat Nereyo są płatki róży, pochodzącej z Pakistanu, które uznawane są za najbardziej aromatyczne. Zdrowym i niewątpliwie dodającym uroku dodatkiem są natomiast płatki bławatka, które oprócz zadania dekoracyjnego mają wiele właściwości leczniczych, podobnie jak miłorząb japoński i skórka hiszpańskiej pomarańczy.

Cztery mieszanki

Herbaty Nereyo znajdziecie w czterech wariantach:

Nereyo Zdrowie – to starannie wyselekcjonowana z młodych listków, najwyższej jakości czarna herbata, uprawiana na prowincji Yunnan, o zdecydowanym aromacie z dodatkiem owocu żurawiny i liści miłorzębu japońskiego o słodkim, delikatnym aromacie i niepowtarzalnym smaku.

 

 

Nereyo Energia – mieszanka stworzona z dojrzewających w słońcu, świeżo zbieranych i wyselekcjonowanych młodych listków, najwyższej jakości zielonej herbaty Sencha w połączeniu z brazylijską yerba mate i skórką hiszpańskiej pomarańczy doda energii i orzeźwi delikatnym cytrusowym smakiem.

 

Nereyo Humor – najwyższej jakości w pełni dojrzała, charakteryzująca się głębokim smakiem czarna herbata Yunnan z dodatkiem aromatycznych truskawek, z delikatnymi płatkami różowego kwiatu bławatka, które podkreślają jej subtelny smak.

 

 

 

 

Nereyo Relaks – mieszanka stworzona z najwyższej jakości zielonej herbaty Sencha z chińskiej prowincji Zhengjiang o delikatnym niepowtarzalnym smaku, z dodatkiem orzeźwiającego owocu wiśni i czerwonych płatków pakistańskiej róży pomoże się zrelaksować i odprężyć.

 

 

Więcej o herbatach Nereyo przeczytacie tutaj:

www.nereyo.com/blog

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.