Czy  wiecie, że kobieta spędza średnio 76 dni swojego życia, szukając rzeczy w torebce. A przecież ten czas można lepiej wykorzystać. Z pomocą przychodzi SOI – prawdziwie światłe rozwiązanie!

SOISOI. pozwala pożegnać się z niekończącymi się poszukiwaniami w ciemnej torebce. Innowacja opatentowanego produktu opiera się na specjalnych czujnikach sensorycznych, pozwalających na wyeliminowanie wszelkich włączników. Tylko muśnięcie lub delikatny dotyk wystarczy, by aktywować SOI. Po ok. 8 sekundach lampka wygasa automatycznie oszczędzając energię. SOI. wpasowuje się wygodnie do każdej torebki, nie obciążając jej i może być szybko przełożone „bez cudowania” do innej.

Więcej niż funkcjonalny przedmiotSOI inside bag-1

Czy istnieje bardziej niezbędny skarb dla kobiety niż torebka i jej zawartość? SOI. jest nieodłączną częścią, cennym przedmiotem i dlatego dużą uwagę przywiązano do wyglądu produktu dla zapewnienia przyjemnej, kobiecej formy. Zaokrąglony kształt wzorowany na elipsie w przekroju poprzecznym prezentuje klasyczny design i eleganckie proporcje. Celowo jest pozbawiony zdobień. Kształt daje uspokajające odczucie – niczym dotyk wygładzonym kamieniem w SPA.

SOIkeyvisualEKO rozwiązania

W projektowaniu SOI. ogromną wagę przywiązano do użycia przyjaznych środowisku materiałów. Dzięki innowacyjnej technologii diody święcące zapalają się tylko wtedy, kiedy są potrzebne. To sprytne rozwiązanie spełnia swoją rolę, eliminując zużycie energii do minimum. Zwolenniczki ekologii ucieszy też fakt, że SOI jest produkowane wyłącznie w Niemczech gwarantując wysoką jakość produktu i skracając transport. Powstaje ręcznie we współpracy z organizacją dla osób pokrzywdzonych przez los i ludzi niepełnosprawnych. Odpowiedzialna produkcja to także zapewnienie przebiegu procesu produkcyjnego pod nadzorem i zgodnie z wytycznymi dotyczącymi środowiska.

 www.swiatelkodotorebki.pl

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.