Stworzony przez Marcina Kempskiego Kalendarz YES 2014 to portret współczesnej kobiety. Kobiety, której niezwykłość kreuje prostota.

Kalendarz YES na 2014 rok ma opowiadać o kobiecie, która najlepiej czuje się, gdy może być sobą, w czym pomaga jej wymarzona biżuteria. To ona spełnia marzenia i to nie tylko te najbardziej wyrafinowane. Biżuteria tworzy magię codzienności, sprawia, że twardo stąpając po ziemi, jednocześnie możemy zanurzyć się w bajce.

Patrycja Gardygajło, dziewczyna o naturalnie francuskiej urodzie, jest jedną z okładkowych bohaterek „Vogue”. Na fotografiach stworzonych dla YES nie przypomina jednak chłodnej, posągowej modelki. Jest ciepła, naturalna, zanurzona w prywatności. Delikatność biżuterii YES podkreśla jej prawdziwą osobowość.

Naszyjnik, pierścionek, bransoletka czy kolczyki nie są tylko po to, by świętować wyjątkowe chwile. Biżuteria ma spełniać marzenia na co dzień: podkreślać indywidualizm, wyrażać uczucia, czynić zwykły dzień piękniejszym, bardziej wyjątkowym. Marcin Kempski to wszytko uchwycił. Opowiedział nam o magii biżuterii.

Bohaterem tegorocznej sesji został ekskluzywny pierścionek zaręczynowy METROPOLITAN, który powstał z inspiracji ponadczasowym pięknej diamentów i urzekającym blaskiem światowych metropolii. Jego konstrukcja sprawia, że diamenty lśnią mocniej niż zazwyczaj. Dzięki koronie z mniejszych kamieni, środkowy diament nabiera dodatkowego, niesamowitego blasku. Został wyprofilowany tak, aby można było go nosić wraz z obrączką ślubną Eternel. Aby uzyskać największy diamentowy blask, można go zamówić również z Diamentem Idealnym YES, a do kompletu dobrać naszyjnik oraz kolczyki.

lipiec-sierpien

 

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.