Biżuteria na nowy sezon

Tegoroczny sezon jesienno/zimowy w modzie to przede wszystkim miedziane i złote kolory, bogate zdobienia i ujmujące akcesoria. Projektanci stawiają na niebanalne podejście do biżuterii, uważając ją często za najważniejszą w stylizacji.

 

Ten sezon należy zdecydowanie do złota: z jednej strony duża i wyrazista biżuteria, a z drugiej delikatna i personalizowana. Taką różnorodność dostrzeżemy w czterech najnowszych kolekcjach YES: Malena, La Prima, Zodiak, Eclipse.

 

Malena

Malena (6)

To ten rodzaj biżuterii, obok której nie przejdziesz obojętnie. Zaskakuje nie tylko wyrazistością, ale przede wszystkim niebanalną formą. Malena to odzwierciedlenie wyjątkowego stylu Włoszek, które zachwycają pewnością siebie i charyzmą. Świetnie będzie wyglądać z klasycznymi elementami garderoby, takimi jak: biała koszula zestawiana z ołówkową spódnicą czy eleganckimi spodniami.

 

La Prima

YES, z¸oty piercionek, kolekc ja La Prima, Cena 379 PLN

Biżuteria z kolekcji La Prima to tak naprawdę symbol ostatnich promieni słonecznych, po których rozpoczyna się kalendarzowa jesień. Ujmuje delikatnością i kobiecym charakterem – linia składa się ze złotych bransoletek i naszyjników z subtelnymi zawieszkami oraz pierścionków i kolczyków przypominających geometryczne bryły.

 

Eclipse

YES, kolekcja Eclipse, Cena od 129 PLN

Projektantka przy tworzeniu kolekcji Eclipse inspirowała się pięknem i zmiennością Księżyca. Zachwyciły ją jego poszczególne fazy, które są niezwykle tajemnicze. Biżuteria pięknie prezentuje się na minimalistycznych i jednokolorowych ubraniach, a także idealnie wpasowuje się w trend boho, który charakteryzuje się noszeniem dużej ilości delikatnej biżuterii.

 

 

Zodiak

zodiak_naszyjnik_1

 

To zdecydowanie najbardziej personalizowana kolekcja YES. Projektantka Magda Dąbrowska skupiła się na konstelacjach gwiazd i tworzonych przez nie układach. Przede wszystkim zaintrygowały ją kształty formowane przez pojedyncze gwiazdy i ich symboliczne znaczenie, które najlepiej oddają tworzone przez nie znaki Zodiaku. Nie ograniczaj się i noś ją do wszystkiego – nie liczą się ubrania, ale osoba.

 

 

 

Nie ma jeszcze komentarzy.

Odpowiedz

Twój adres email nie zostanie opublikowany

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.