Styl wnętrza zależy od wielu czynników. Kreuje je kolor i kształt wyposażenia, mebli czy akcesoriów. Nie wierzycie? Popatrzcie!

Kolorowe baterie zlewozmywakowe Milin Deante stanowią nie tylko symbol pięknej kuchni, ale i wolności wyboru w kreowaniu rzeczywistości. Nowa linia została zaprojektowana z myślą o wnętrzach utrzymanych w różnych stylach, charakteryzujących się wykorzystaniem barw jako akcentów kształtujących przestrzeń. Baterie będą się doskonale komponowały zarówno w kuchniach utrzymanych w klimacie nowoczesnego minimalizmu, jak i klasycznych czy rustykalnych.

 PPT-B_MilinO+Z_Funk

Klasyczna biel, ognista czerwień, soczysta zieleń, egzotyczny oranż i bananowy żółty pozwolą zarówno na harmonijne dostosowanie danego modelu do kolorystyki pomieszczenia, jak i na barwne kontrasty. Z łatwością połączymy każdą z dostępnych wersji z innymi elementami wykończeniowymi – płytkami i fugami, luksferami, oraz meblami czy wszelkimi dodatkami.

 PPT-B_MilinG+Z_Country

Kształt wylewki modelu Milin podkreśla prostotę w designie, a jednocześnie jest bardzo wygodny. Baterie są wyposażone w głowice ceramiczne o średnicy 35 mm. Produkt jest objęty 7-letnim okresem gwarancyjnym.

 

Cena baterii: 309 zł

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.