Dobra wiadomość dla miłośników najnowszych technologii! Marka Logitech wprowadza na rynek podświetlaną klawiaturę Illuminated Living-Room Keyboard K830, dzięki której można wygodnie pisać i klikać, siedząc na kanapie czy leżąc w łóżku – również w nocy!

Custom 2„Coraz więcej osób korzystających z komputera potrzebuje łatwego dostępu do filmów, programów telewizyjnych, muzyki czy zdjęć za pomocą telewizora. Nasza nowa podświetlana klawiatura K830 została zaprojektowana właśnie dla takich użytkowników – potrzebujących wygodnej i prostej możliwości sterowania telewizorem za pomocą klawiatury” – mówi Izabela Sulima, Regional Marketing Manager Visegrad.

Sposób na oszczędzanie energii

Klawiatura K830 automatycznie przyciemnia bądź rozjaśnia klawisze w zależności od oświetlenia pomieszczenia, co ułatwia korzystanie z niej bez względu na porę dnia. Podczas pisania – klawisze się podświetlają; gdy przestajesz pisać – po 5 sekundach gasną w celu oszczędzania energii.

Custom 3Praca na odległość

Sprzęt został zaprojektowany, aby pasował do przestrzeni salonowej – jest lekki, kompaktowy, a klawisze są miękkie i wygodne. Dzięki klawiaturze K380 możesz się odprężyć i wygodnie przeglądać strony internetowe czy zarządzać mediami nawet z odległości 10 metrów – dzięki 2.4 GHz połączeniu bezprzewodowemu. Dodatkowo klawiaturę można ładować, więc wymiana baterii nie jest konieczna.

Custom 5Wygoda też się liczy

Klawiatura K830 została wyposażona w panel dotykowy, dzięki czemu nie ma potrzeby korzystania w salonie z dwóch różnych urządzeń do sterowania komputerem. Touchpad w K830 oferuje precyzyjną kontrolę nad kursorem, a zaokrąglone boki ułatwiają trzymanie klawiatury w ręku. Dodatkowo dzięki smukłej konstrukcji klawiatura może być przechowywana pionowo, co pozwoli na zaoszczędzenie miejsca.

Logitech Illuminated Living-Room Keyboard K830 będzie dostępna w sklepach już od połowy maja w cenie 439 zł.

Więcej informacji o produkcie na: gaming.logitech.com

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.