Czekali na nią mężczyźni. Powód? Golarka Braun Serii 5 z technologią FlexMotionTec™ daje gwarancję najwyższego komfortu, a jej obudowę tworzono inspirując się samochodami Formuły 1!
Braun Serii 5 łączy w sobie moc i precyzję działania. Dla uzyskania dokładnego efektu golenia golarka została wyposażona w najnowszą technologię FlexMotionTec™, która zwiększa dokładność golenia i zapewnia lepszy kontakt ostrzy ze skórą – nawet w przypadku problematycznych miejsc na twarzy i szyi. Jest to możliwe dzięki systemowi MicroMotion, który pozwala na odchylenie głowicy aż o 40% i dokładne dopasowanie jej do większych konturów. Razem z opatentowanym system UltraActiveLift™, polegającym na oscylującym zespole noży tnących, technologia FlexMotionTec™ gwarantuje świetny efekt zaledwie przy kilku pociągnięciach.

 

Inteligentna i odporna 

Wszystkie golarki marki Braun Serii 5 są wodoodporne. Model 5040 Wet&Dry pozwala na dokładne golenie na sucho i na mokro przy użyciu pianki lub żelu. Wyposażono go również w nową, inteligentną bazę czyszcząca Clean & Charge™. Testy dowodzą, iż korzystanie z niej jest bardziej higieniczne niż mycie golarki pod bieżącą wodą. Wystarczy jeden przycisk, a 4-stopniowa, alkoholowa baza czyszcząca czyści, smaruje i ładuje golarkę.

 

Jak Formuła 1 

Desing Braun Serii 5 nawiązuje do samochodów sportowych. Czerwony kolor symbolizuje dynamiczną jazdę, a ergonomiczna obudowa została stworzona z myślą o samochodach Formuły 1. Czysta w formie powierzchnia urządzeń pokryta jest miękką gumą z punkcikami dla możliwości lepszego chwytu. Jak w kierownicy samochodów sportowych! Co powiecie na taki prezent dla waszego faceta?
Ceny: od 689 zł do 939 zł

 

 

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.