Twoje dzieci wyjeżdżają na ferie zimowe? Podaruj sobie ten czas i naładuj akumulatory na kolejne kilka miesięcy – aż do wakacji.

Ferie to czas ważny również dla rodziców. Kiedy nie ma dzieci, mamy możliwość odpocząć od codziennych obowiązków, zresetować ciało i umysł. Wystarczy odrobina fantazji, żeby w pełni wykorzystać te kilka dni tylko dla siebie.

spaZatrzymaj się…

Kiedy nie ma dzieci, którym trzeba przygotować obiad, pomóc w lekcjach, itd. – nagle okazuje się, że zyskujemy całkiem sporo czasu. Przeznaczmy go na relaks. Przede wszystkim zacznijmy od uspokojenia, głębokiego wdechu. Tak, aby zatrzymać się i docenić „tu i teraz”.

Dobrym sposobem na takie wyciszenie jest masaż, np. tajski, czyli relaksujący. Tego typu SPA dla umysłu i ciała możemy sprezentować i sobie, i mężowi. Jeżeli mamy więcej czasu, możemy swobodnie wybrać się na całe popołudnie do salonu SPA, gdzie poza masażem czeka nas wiele rozkosznych chwil dzięki peelingom, pielęgnacyjnym zabiegom, np. maseczce czekoladowej lub manicure. W ten sposób można połączyć przyjemne z pożytecznym. Ile z nas rezygnuje z wizyty u kosmetyczki w ciągu roku, tłumacząc to brakiem czasu? Teraz może być odpowiednia chwila, by to nadrobić.

lotMarzenia się spełniają

Czy są takie czynności, których wydaje się, że nigdy nie zrobisz? Ale właściwie, dlaczego nie zrobić czegoś szalonego? Odkrywanie kolejnych nieznanych obszarów w naszym życiu odmładza nas i regeneruje. Ciało i umysł odświeżają się dzięki przekraczaniu kolejnych progów. Kiedy już będziemy wyciszeni dzięki SPA dla ciała i duszy, nadejdzie czas na aktywność. Przyspieszona nauka strzelania zapewni podniesiony poziom adrenaliny, squash będą świetnym rozwiązaniem na popołudnie po pracy. Dla fanów bardziej ekstremalnych przeżyć strzałem w dziesiątkę mogą okazać się wszelkie atrakcje odbywające się bliżej niebios: skoki ze spadochronem, loty balonem czy helikopterem.

Spis wszystkich dostępnych atrakcji dostępny jest na stronie: www.superprezenty.pl

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.