Nareszcie zima! Planujecie wypad na narty? Zwróćcie uwagę na Aparthotel Flinski w Świeradowie-Zdroju. To idealne miejsce na aktywny urlop.

Świeradów-Zdrój zyskał sławę dzięki źródłom mineralnym z zawartością radonu, złożom borowiny oraz przepięknej lokalizacji wśród górskich lasów. Miejsce to przyciąga turystów zimą i latem. Utrzymujący się na trasach przez 5 miesięcy w roku śnieg oraz doskonała rzeźba terenu czyni Góry Izerskie jednym z najlepszych w Europie miejsc do uprawiania narciarstwa biegowego, a nowoczesna ośmioosobowa kolej gondolowa z nartostradą o długości 2500 m oraz profesjonalny snowpark zaspokoi wymagania narciarzy i snowboardzistów.

flinskiNajwyżej położony

Aparthotel Flinski Świeradów-Zdrój położony jest w „Dolinie młodości” u podnóża Stogu Izerskiego. Usytuowanie budynku tuż przy stoku czyni go najlepiej i najwyżej położonym obiektem wypoczynkowym w rejonie. Na gości czeka 27 apartamentów mieszkalnych, do wynajęcia w systemie hotelowym. Każdy jest w stanie pomieścić od 2 do 4 osób.

Comfort food

Restauracja Filinski proponuje wyśmienite dania w stylu comfort food. To smaki, przy których tempo dnia codziennego zwalnia, a autorskie akcenty szefa kuchni zmieniają nawet najprostszą potrawę w prawdziwą ucztę dla podniebienia. Inspiracje pochodzą z rodzimej i europejskiej tradycji kulinarnej.

flinski spaGermaine de Capuccini

Spa w Aparthotelu Flinski w Świeradowie-Zdroju to miejsce stworzone dla wszystkich, którzy poszukują luksusu oraz pragną zregenerować swoje ciało i ukoić zmysły. Profesjonalnie urządzone gabinety oferujące zabiegi na bazie kosmetyków hiszpańskiej firmy Germaine de Capuccini pozwolą przenieść się w świat prawdziwego relaksu. Strefa wellness wyposażona jest w aromatyczną łaźnię parową i saunę fińską. Basen, z widokiem na dolinę Świeradowa, wyposażony jest w masaże wodne oraz jacuzzi. A słoneczna łąka SunSky, czyli nowoczesne komory solarium, pozwolą wygrzać się nawet w najbardziej pochmurny dzień.

http://www.flinski.com.pl

5rbtynnu1wat8hti-yx4v0xtmnrghvbt8gqqh8pg1y8

Zdjęcie 1 z 9

No Comments Yet

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.